Michal

Mohou být kamarádi jden mladý a druhý o 20let starší?Je to vůbec vhodné

Kamarádství
léta
vhodnost

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Proč? Přátelství nemá žádná věková omezení. Naopak, starší kamarád může být pro mladšího obrovským přínosem a naopak to platí také. Starší mladšímu předává své zkušenosti, mladší staršímu elán a sílu do života. Mám několik lidí, o nichž mohu říci,že jsou to moji přátelé či kamarádi a jsou o 20 i více let starší, než já.

Další odpovědi
quentos

Já mám kamaráda o 30 let staršího. Jestli si rozumíte, proč ne? U manželství je doporučeno, aby byli partneři zhruba stejně staří, přičemž muž o něco starší. U přátelství žádné takové omezení ani doporučení není a nebude.

Wareg

Ano, myslím, že v případě přátelství a kamarádství nehraje věkový rozdíl naprosto žádnou roli. Osobně mám mezi svými přáteli hned několik lidí, kteří jsou ode mě výrazně starší, někteří i 30 let. Jde o to, jak si lidé spolu rozumí.

HerbiG

muze,proc by ne …

Vicki

Mezi přáteli věkový rozdíl nehraje vůbec žádnou roli.Naopak si myslím,že může být pro oba přínosem a obohacením.

panenka

pokud si rozumte nevidím v tom žádný problem

bond73

Domnivam se,ze pratelstvi je postaveno na spolecnem porozumeni si a take fakt, podobnych postoju obu lidi a vek, zde nehraje zadnou roli,pokud si rozumi, napr. 15.lety mladik, s 35.letym muzem,maji si co sdelit a maji podobne nazory,domnivam se ,ze je vse v poradku.Nevhodne by to bylo, v to pripade,kdy by onen starsi, toho mldeho vedl ,k necemu nepristojnemu,na­badal by jej k zahalcivemu zivotu apd,ale pokud to tak neni a ti dva jsou opravdu pratele,neni to nic proti nicemu.

Peťa=D

Pročby ne?Když se do někoho zamilujete a je o 15let starší řeknete že ho nemilujete kvůli rozdílu stáří?