Avatar uživatele
Michal

Mohou být kamarádi jden mladý a druhý o 20let starší?Je to vůbec vhodné

Kamarádství
léta
vhodnost

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, skrz před 5190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Proč? Přátelství nemá žádná věková omezení. Naopak, starší kamarád může být pro mladšího obrovským přínosem a naopak to platí také. Starší mladšímu předává své zkušenosti, mladší staršímu elán a sílu do života. Mám několik lidí, o nichž mohu říci,že jsou to moji přátelé či kamarádi a jsou o 20 i více let starší, než já.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Já mám kamaráda o 30 let staršího. Jestli si rozumíte, proč ne? U manželství je doporučeno, aby byli partneři zhruba stejně staří, přičemž muž o něco starší. U přátelství žádné takové omezení ani doporučení není a nebude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wareg

Ano, myslím, že v případě přátelství a kamarádství nehraje věkový rozdíl naprosto žádnou roli. Osobně mám mezi svými přáteli hned několik lidí, kteří jsou ode mě výrazně starší, někteří i 30 let. Jde o to, jak si lidé spolu rozumí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

muze,proc by ne …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Mezi přáteli věkový rozdíl nehraje vůbec žádnou roli.Naopak si myslím,že může být pro oba přínosem a obohacením.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

pokud si rozumte nevidím v tom žádný problem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bond73

Domnivam se,ze pratelstvi je postaveno na spolecnem porozumeni si a take fakt, podobnych postoju obu lidi a vek, zde nehraje zadnou roli,pokud si rozumi, napr. 15.lety mladik, s 35.letym muzem,maji si co sdelit a maji podobne nazory,domnivam se ,ze je vse v poradku.Nevhodne by to bylo, v to pripade,kdy by onen starsi, toho mldeho vedl ,k necemu nepristojnemu,na­badal by jej k zahalcivemu zivotu apd,ale pokud to tak neni a ti dva jsou opravdu pratele,neni to nic proti nicemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Peťa=D

Pročby ne?Když se do někoho zamilujete a je o 15let starší řeknete že ho nemilujete kvůli rozdílu stáří?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek