FlAsh_7

Mohou absolventi těchto studií (popisek) pracovat i v IT bezpečnosti?

https://www.mu­ni.cz/bakalar­ske-a-magisterske-obory/23190-bezpecnostni-a-strategicka-studia

Odpovědi
Drap

Samozřejmě že mohou, pokud je ovšem někdo zaměstná.

da ny

Mám dojem, že absolventi tohoto studijního oboru se uplatní více ve vojenské nebo policejní službě. Možná v celní (FÚ), diplomatické službě. Takových pracovních možností není mnoho.
Po jedné takové osoby mohou sedět na kraji, MÚ, v jiných státních úřadech, v bance,
v nemocnici možná i u hasičů. S možností i práce v IT. S bakalářským titulem méně pracovních možností. Magisterské studium je žádoucí.
Většinou asi absolventi pracují jinde, než by si představovali. Mimo obor