HVIEZDAX

Mohol by mi niekto poradit?Potrebujem stranku na googli ohladom stahovania z Uloz to vo Francuzsku,ci je to legalne.

Pozerala som na internete a nie a nie najst konkretnu odpoved na to ci vlastne mozem stahova z Uloz to filmy ked som v zahranici-presnejsie vo Francuzsku,zijem tu aj s priatelom a ten mi povedal,ze kedze u nich je to zakazane ale tiez nevedel povedat presnejsie a kedze stahujem vaic filmov za den,aj ked ich neširim dalej,tak on moze mat problemy kedze som napojena cez wifi na jeho internetovu siet.Niektori hovorite,ze ak stahujem filmy len na vlastnu potrebu a neširim ich alebo nepredavam niekomu inemu ,tak to nie je trestne,prosim kto mate nejake informacie ohladom toho ako toto funguje vo Francuzsku,cakam vasu odpoved,pretoze google je sice dobry pomocnik ale v tomto pripade nemozem najst ziadnu odpoved.dakujem

Odpovědi
rodier

ja myslim ze legalni stahovani bez sireni plati pouze u software. U filmu ci hudby je to nelegalni uplne vsude.
Zde jsem neco nasel – http://yro.slashdot­.org/story/05/03/11/­136245/p2p-more-legal-in-france – nekdo ve francii stahl 500 filmu a dostal se k soudu. Soud sice uznal ze to neni spatne, kdyz to dal nesdilel…ale asi nechcete travit hodiny na policii aby vam na x mesicu zabavili PC atd ne? Takze bud to nereste, nebo to nedelejte 😁

Zdroj: http://yro.slashdot­.org/story/05/03/11/­136245/p2p-more-legal-in-france