Boy 13

Mohly se mi dveře dotknout oka?

Když jsem byl v kostelíku na mši, tak jsem vycházel a ty dveře se mi položily jakoby na rameno, a na toch dveřích byla jak bych to řekl mříž, proto mi zajímalo, jestli by bylo možné, že by se mi ty mříže mohli dotknout pravého oka, když se přivřely na pravou stranu. Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
Schluker

Nepochybne. A takova kovova mriz muze zpusobit i jizvicku pod okem!

Další odpovědi
elkon

A už je to tu zase, myslel jsem, že už bude pokoj. Oční démon už zase jede.