Savier

Mohlo mi prasknout céva v mozku?

Zdravím všechny dobré lidi, nedávno jsem rychle vstanul z postele a pak se zase rychle pro něco ohnul a ucítil jsem silný tlak v hlavě.. Od te doby mi přijde že mě trošičku „pobolívá“ hlava, není to úplně bolest ale takový divný pocit. Mohlo mi měco prasknout v mozku? Poznal bych to?.. Díky :(

Odpovědi
Mravenec

Už to není vtipný.

Drap

Ano mohlo. Většinou bys to poznal, třeba tak, že by ti ochrnula některá část těla, nemohl jsi mluvit, zvednout ruku a podobně.

Randomčlověk

Už zase?! Proč plánuješ sebevraždu, co jsi provedl?

cappuccino

… a to je teprve sobota! Sbal si tasku, protoze zitra te mozna odveze rychla! S mrtvici, vykloubenou sanici a spalenyma ocima. Jo a jeste nahluchleho!!
Kolik ti je? 95??

schranka

První bys musel mít mozek, aby ti tam mohla prasknout cévka. Ty máš hlavu, aby ti nepršelo do krku.