Mohlo by to takhle vypadat?

Bzzzzzzzzzííí­ííííííííííííí­ííí.-----------------------------------------------ŘACH!!!
Měl by to být stručný popis zabití komára sekerou.Ty pomlčky – to je doba,kdy si jeden skákne pro vražedný nástroj.
Pokud nemívá sekeru v obýváku.Pak se pomlčky samozřejmě neuvažují.
Doplňuji:
Trocha cviku a trefíte ho v letu.

Nejlepší odpověď
quentos

trefit ho sekerou? to už má snad vetší smysl pokusit se vystřelit na něj Čezetou od boku.

Další odpovědi
vagra

Mohlo a když je to ve dvě v noci,dokonce i chápu.Ale-když ho dobře netrefíte,máte doma komára mrzáka.
Jistější je,zahnat ho pod skříň a uřezat jí nohy.Předpokladem je,že máte doma,stejný počet komárů a skříní.
Když dojdou skříně,použijte sekeru.

Bumbes

Já mám lampu na hmyz, takže u mne to vypadá takto:
Bzzzzzzzzzííí­ííííííííííííí­ííí. – – – – – – PRSK!
Doplňuji:
a je po loudění … žádná hostina nebude

pekynka

Komáří samička loudí a vy jí zabijete. To od Vás vůbec není hezké.Před chvílí mi někdo radil pijavice na kolaps ,no i komár potřebuje jíst.

aramah

Já tu komáry nemám asi proto že mám zavřené okno. Akorát větrák bzučí.

Earl Sin

Já doporučuji komára chytnout a píchnout mu uspávací injekci. Je to humání… :)

Vicki

Jedna z mála výhod paneláku-sítě v oknech.(a sekera může zůstat v restauraci).

anonym

Pro vagru: Poslyšte,to je boží nápad.Zkusím.
Pitomý je,že u nás nemaj skříně nohy.Ale to se vyřeší,to je jen detail.

vagra

Bubco-Tak je zažeňte na půdu a odstavte žebřík!