Avatar uživatele
Kepler

Mohlo by to projít?

Jako nejvíce ohrožený občan vůči kovídku, jsem dostal nápad. Bydlím v penzionu pro důchodce, kde je celkem dlouhá chodba. Kdyby se to u nás rozšířilo ještě před vakcínou, tak bychom všichni na tu chodbu vyšli a chodili dokola. Přitom bychom se zdravili tak dlouho, až bychom se uzdravili. Prý to tak funguje v ÚVN Praha.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, aliendrone před 1294 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

No já to vidím přímo v barvách! VÍM PŘESNĚ o co ti jde! Stačí trocha šedo-zeleno zákalového šermu francouzkou holí, následuje zaseknutí chodítek v protipohybu a hnedle je z toho „valná hromada“. To by v tom byl čert, aby sis v takovém zmatku nepřišel na svý, že jo? I ty jeden erotochlíváku! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kazatel

Spíš bych sázel na to, že s covidem máš šanci dožít se dle statistik vyššího věku, než bez covidu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Před chvílí mi přišlo emailem parte, takže už znám osobně prvního člověka, co na zápal plic s covidem zemřel ☹ Bylo mu 87.

před 1293 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

alien: no, s nějakou babičkou bych si to možná užil, ale je to moc nebezpečné. Jeden vtipálek se rukou proplížil až k bombarďákům a pak řekl „apríl!“ Na policii pak bába řekla: " tak jsem ho zabila, hajzla"

před 1294 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek