Kepler

Mohlo by to projít?

Jako nejvíce ohrožený občan vůči kovídku, jsem dostal nápad. Bydlím v penzionu pro důchodce, kde je celkem dlouhá chodba. Kdyby se to u nás rozšířilo ještě před vakcínou, tak bychom všichni na tu chodbu vyšli a chodili dokola. Přitom bychom se zdravili tak dlouho, až bychom se uzdravili. Prý to tak funguje v ÚVN Praha.

Nejlepší odpověď
aliendrone

No já to vidím přímo v barvách! VÍM PŘESNĚ o co ti jde! Stačí trocha šedo-zeleno zákalového šermu francouzkou holí, následuje zaseknutí chodítek v protipohybu a hnedle je z toho „valná hromada“. To by v tom byl čert, aby sis v takovém zmatku nepřišel na svý, že jo? I ty jeden erotochlíváku! ;) :D :D

Další odpovědi
Kazatel

Spíš bych sázel na to, že s covidem máš šanci dožít se dle statistik vyššího věku, než bez covidu.

Pepa25

Před chvílí mi přišlo emailem parte, takže už znám osobně prvního člověka, co na zápal plic s covidem zemřel ☹ Bylo mu 87.

Kepler

alien: no, s nějakou babičkou bych si to možná užil, ale je to moc nebezpečné. Jeden vtipálek se rukou proplížil až k bombarďákům a pak řekl „apríl!“ Na policii pak bába řekla: " tak jsem ho zabila, hajzla"