Avatar uživatele
Kai

Mohlo by být tahání / škubání v předloktí, něco společného s karpálním tunelem? Děkuji předem.

Je mi teprve 15, a stává se mi to po psaní na počítači, když píšu hodně .
Doplňuji:
Sedím dobře, opřené ruce, přesně podle pokynů učitelky, která nás má na předmět, kde celé hodiny píšeme na PC.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Kai

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? samicek333 před 4593 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Z počátku mne napadlo pustit se drátů 220V. Ale s ohledem na tvůj věk tak bych se víc než PC věnoval cvičení. Učitelka by do svého programu taková cvičení měla zařadit – chtějte to. A když ne, tak si domluvte s nějakou přednášku o rehabilitaci. Nejde jen o ruce, ale o krk, záda, oči apod.
Na dálku bych teď řekl – nezvyklé pohyby rukou – tělo si zvyká. O to víc – cvičit ještě tě čeká 50 let práce na PC

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Mohlo, ale je to spíše jen namožení od nevhodné polohy myši u PC

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

mohlo, ale spíš máš špatně nastavené sezení a moc si zatěžuješ zápěstí
prodávají se podložky ale je dobré mít ruku položenou na stole při ovládání myši a pak nedochází k takové námaze

ale dá se to najít i na Pc zadej si přetížené zápěstí a uvidíš

já pokud jse měla na stole jen zápěstí s myší,to jsem měla klávesnici na výsuvném palelu stolu/- tak jsem ho měla namožené a musela jsem si ho stahovat obinadlem ,nyní mám na stole celé předloktí /dala jsem si klávesnici na desku stolu /a to mi vyhovuje , to musí každý vyzkoušet sám – zvlášť pokus jsi na pc několik hodin denně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek