zjentek

Mohli mi roztoči rozkousat mozek?

Jde o to jestli je vůbec možný aby se dostali do velína. Třeba v hojném počtu. Ale když by jeden, tak v hojném počtu jistě taky, že jo. Vím, že byl zmapován případ, kdy v Indii se člověku skrze nosní dírky do mozku nějakým způsobem během spánku dostali takoví ti prťaví brablenci, co jich tam mají všude plno. Později zemřel. No a u mě v minulosti došlo k depresivnímu období, kdy jsem doslova nebyl schopen ani převléci si déle používané lůžkoviny za čisté, prostě to nešlo, takže vždy jedny byly použity i čtvrt roku a třeba i déle, navíc mám silný bavlněný futon, přikrývka a polštáře peří, prostě vše přírodní, ani kousek syntetiky, takže pro ty potvory hotový ráj. Jako, lůžkoviny i přes to působily vždy čistě, jsem přece heboučký krásný chytrý tvor, ovšem za daných podmínek bych možná raději nechtěl vidět celý pelech po takové době pod mikroskopem. Kolikrát jsem po ránu měl pocit ucpaného nosu a na tvářích právě okolo nosu červené zabarvení a to celé jako by i trochu opuchlé… Vzalo hodiny, než jsem se opatrně rozhýbal k životu a sebral vůli žít. No a jak uvažuji vidíte a čtete sami, to znamená, že otázka byla položena nad slunce jasně:

Mohli mně roztoči nějakým způsobem rozkousat mozek?

(I když, teď zase uvažuji, že i kdybych převlékal poblečení například týden co týden, tak může jít taktéž o marný boj, bo pryč jde jen povlečení. Vše ostatní zůstává znovu a znovu, noc co noc.)

Drape, jak víš? Totiž lidstvo při svém vývoji teprve nyní pomalu zaznamenává, že téměř 100% všech úmrtí mají nakonec na svědomí brebery, ať už samotná smrt proběhne (oficiálně je označena) tak, či onak.

Nejlepší odpověď
Drap

I kdyby to bylo možné, tak by s byl světovou raritou. Doposud se takový případ ve světě zaznamenán od počátku lidstva nebyl.

Další odpovědi
aliendrone

**Fůůůůůj! ROZTOČI!!! **
Tyhle neviditelné berebery jsou mi zvláště odporné, tudíž spěchám tě ujistit, že vykousat ti mozek NEMOHLY! 🙂

Totiž ne že by se ten sajajt nesnažil, jenže když po usilovné námaze dorazil na místo, kde se mozek nachází, tak NIC! Někdo je předběhl, no. 😮 A protože jsem aliendrone, tak vím, že za to mohou DÉMONI. (možná trošičku v tom má prsty Její Excelence velvyslankyňě pekla na Zemi led [která je navedla], ale znáš to, samé indicie, žádné důkazy). 😉 😁

Dokonce vím i jací démoni to byli. Především se jedná o démony z rodu Pivus, pak z rodu Samohoncus (a obceně všechny rody z kmene Gořalcus). Tito ti nenápadně rozpouštěly mozek do krevního oběhu, načež se z něj a z těla vyplavil ven póry (potenm) a hlavně urinální či anální cestou. To pokračovalo tak dlouho, že došlo k totálnímu mozkovému rozpuštění a vyplavení a proto roztoči utřeli na celé čáře. 😉 😄

ALE…

Jakkoliv je toto běžně přijímaná teorie, existuje její významný oponent. Je jím známý profesor Al Con (který se nikdy hloupostmi nezabývá) a ten tvrdí, že je to nesmysl. Démoni prý neexistují a nemohli tudíž nic odplavit. Navíc, kde prý nic není (a nikdy nebylo), tam ani čert nebere. Čímž považuje záhadu za objasněnou.

Přitom je nasnadě, že v dem(ent)okra­tickém havloidním systému by NEMOHLO dojít ke „100% odnosu“ (nějaká část mozku musela být přehlédnuta lajdáctvím či dokonce ÚMYSLNĚ lemplovstvím opominuta a přirozeně spousta by se rozkradla). Každopádně jistotu v tomto ohledu přinese teprve patolog na pitevně. Tož asi tak. 😉 😄 😄

da ny

Postel/povlečení se má povlékat, ideálně po týdnu, max. po 14 dnech
Duté vlákno vede a deky/polštáře lze vyprat. Potahy z matrací též nebo krycí. hygienický povlak matrace.
Dnes jsou účinné vysavače a lampy na likvidaci roztočů z matrací. Je možné takto odstranit/snížit alergické projevy.
Roztoči se živí suchou kůží, jejími šupinami, lupy. Ty by ve tvém mozku nenašli 😉.

elkon

Samochvála smrdí a chytrý člověk nevymyslí takové magoroviny.

zjentek

Aliene, tož tos mě teda povzbudil… No, ok.🤷‍♂️(;

zjentek

Aliene na vysvětlenou, já se na ně nechtěl vymlouvat, aby bylo jasný.

zjentek

Elkon, čti kontext, neb zcela zdegeneruješ.

zjentek

K doplnění v závorce: To ale na otázce nic nemění.