Avatar uživatele
vagra

Mohli byste potvrdit pravdivost pořekadla:„Koho chleba jíš,toho píseň zpívej?“

případně se k ní vyjádřit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878, fcoop před 4923 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Většina příslovích je založena na pravdě,takže i toto.
Já třeba bydlím u tchána a je to tak,že mi nezbývá nic jiného,než dělat pokud možno vše,tak jak on chce,,,i když pravdou je,že bych některé věci dělala jinak,kdybych bydlela ve svém. Neříkám,že tak jak to dělá on je špatně,ale já bych to prostě dělala trochu jinak. Podřídila jsem se,neremcám a když jo,tak jen sama pro sebe,,,,Prostě půl domu je jeho a půl manžela,takže mě tu nepatří ani klika od dveří,,,,,jedná se o ideální poloviny,takže dělám co můžu,aby nevznikal nějaký konflikt.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mili @

No a v práci to platí dvojnásob! Poslouchej šéfa, mlč, i když nemá zrovna pravdu, protože -za branami tisíce- nebo-li -jestli se ti něco nelíbí, klidně si najdi jinou práci-! Což v dnešní době znamená sedět na pracáku!!!

Doplňuji:
Tím ale netvrdím, že se se svým šéfem kolikrát nepohádám, ale jen do určité míry. Jsou však i takové -kolegyně- , které si mohou dovolit vše a vše je v poho!!!!!!!!! :-/

Upravil/a: Mili @

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mili @

Tím ale netvrdím, že se se svým šéfem kolikrát nepohádám, ale jen do určité míry. Jsou však i takové -kolegyně- , které si mohou dovolit vše a vše je v poho!!!!!!!!! :-/

před 4923 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Jo,jo.Je to tak,ale co s tím?Asi na něj něco vědí,nebo…

před 4921 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek