juie

Mohli byste mi prosím tady tykat???

Byla bych moc ráda,kdyby jste mi začli tykat.
Doplňuji:
Loreta: co???(jako řikat ahoj a ne dobry den :))

Nejlepší odpověď
tuCZek

Já tykám každýmu (snad se zato na mně nezlobí),takže s tím problém nemám :)

Další odpovědi
dědapetr

Není problém.Tak ahoj.

sejtanka

Pro mě,za mě,jsem nestraník,takže je mi to šumák:-))Tož vitaj cérečko.

Džuls

Ja, keď som sem začala chodiť, tak som tykala všetkým, ale potom som si všimla, že niektorí vykajú, tak som na to prešla aj ja. Ale, ak zbadám otázku od Teba, a budem na ňu vedieť odpovedať, tak Ti budem určite tykať 🙂

quentos

jo, klidně ;{)> já to beru na střídačku podle toho, jak je který uživatel (ne)formální

Loreta

A kdyz ,ja to neumim.

Elk

Tak teda ano! Já jsem Elk… teda alespoň tady.

chudst

Jak si prejes :)

Děda Louda

Jestli nemáš nic proti dědkům…

gnosis

proc ne:) ja to na netu stridam podle nalady.

RomanP

mě to problém nečiní, vykám nebo tykám podle zadané otázky ( Jakou formou je podaná )