klumprt

Mohli byste mi laskavě přestat dávat body?

Mám 11111 bodů, líbí se mi to a chtěl bych, aby to vydrželo. Ovšemže zítra už sem nepřijdu a už nikdy, abych to nepokazil bodem za přihášení.

Doplnění: Tak Edison to pokazil. No co se dá dělat. Jdeme dál, na 22222. Dosavadním tempem by to mohlo přijít někdy kolem roku 2026. Tak dělejte, dávejte, ať nemusím tak dlouho čekat 🙂

Odpovědi
Kepler

Ach jo, co s tebou? Ty chceš zkrátka pořád samé jedničky, co? Ale je jich jenom pět, co takhle to dotáhnout na šest? To bys ale nesměl být takový flákač 🙂

Edison

😛

Tak musel jsem Tě nějak pošťouchnout k lepšímu výkonu, neasi… 😁

Ametyst

Když Ty seš tak neodolatelně vtipný. 🙂

zbyndo

Bez prihlásenia nebudeš vedieť, že tam máš 22 222 bodov,aj to je viac pravdepodobné, že ich bude viac,alebo menej,ak ich bude náhodou presne 22 222, prihlásením to prešvihneš,a môžeš makať na 33 333

zjentek

Řešení by bylo. Vymyslel jsem ho. Postupně si umazávej vlastní předchozí bodované otázky a odpovědi způsobem, kdy budeš vyvíjet snahu trefovat se do oblíbenýho počtu bodů, který sis vybral za jakýsi výchozí, protože ho máš rád, líbí se ti a chceš se jím kochat. (; Nikoho se neptej, jsi zlatý- hodnost na to máš!

Jinak já jsem o něco podobnýho žadonil už předloni a též to nedopadlo. Myslím, že je tady více škodolibců, kteří ti naschvál přihrajou boda, když ho nechceš, bo Edison tu myslím tehdy ještě ani nebyl! D;D;D;

Klaproth

Nemohl!

Disraeli

Těch 22222 asi do 2026 nestihneš. ;)

klumprt

zjentek

Tak to je super nápad. Ale mohl bych taky umazávat cizí otázky s vlastními bodovanými odpověďmi. Otázka je, jestli jsem pyšnější na svoje otázky, nebo na svoje odpovědi 🙂

Edison

Stavíš to nesprávně. Správně by ses měl ptát, jestli je na co být pyšný… 😉

zjentek

Pýcha bude smrdět, ať člověk dělá cokoli, byť užitečného… (;