Avatar uživatele
klumprt

Mohli byste mi laskavě přestat dávat body?

Mám 11111 bodů, líbí se mi to a chtěl bych, aby to vydrželo. Ovšemže zítra už sem nepřijdu a už nikdy, abych to nepokazil bodem za přihášení.

Doplnění: Tak Edison to pokazil. No co se dá dělat. Jdeme dál, na 22222. Dosavadním tempem by to mohlo přijít někdy kolem roku 2026. Tak dělejte, dávejte, ať nemusím tak dlouho čekat 🙂

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? tatanka, Klaproth, da ny, independent, Edison, DoTazatel před 1571 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ach jo, co s tebou? Ty chceš zkrátka pořád samé jedničky, co? Ale je jich jenom pět, co takhle to dotáhnout na šest? To bys ale nesměl být takový flákač 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

😛

Tak musel jsem Tě nějak pošťouchnout k lepšímu výkonu, neasi… 😁

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Když Ty seš tak neodolatelně vtipný. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbyndo

Bez prihlásenia nebudeš vedieť, že tam máš 22 222 bodov,aj to je viac pravdepodobné, že ich bude viac,alebo menej,ak ich bude náhodou presne 22 222, prihlásením to prešvihneš,a môžeš makať na 33 333

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Řešení by bylo. Vymyslel jsem ho. Postupně si umazávej vlastní předchozí bodované otázky a odpovědi způsobem, kdy budeš vyvíjet snahu trefovat se do oblíbenýho počtu bodů, který sis vybral za jakýsi výchozí, protože ho máš rád, líbí se ti a chceš se jím kochat. (; Nikoho se neptej, jsi zlatý- hodnost na to máš!

Jinak já jsem o něco podobnýho žadonil už předloni a též to nedopadlo. Myslím, že je tady více škodolibců, kteří ti naschvál přihrajou boda, když ho nechceš, bo Edison tu myslím tehdy ještě ani nebyl! D;D;D;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nemohl!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Disraeli

Těch 22222 asi do 2026 nestihneš. ;)

Avatar uživatele
klumprt

zjentek

Tak to je super nápad. Ale mohl bych taky umazávat cizí otázky s vlastními bodovanými odpověďmi. Otázka je, jestli jsem pyšnější na svoje otázky, nebo na svoje odpovědi 🙂

před 1571 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Stavíš to nesprávně. Správně by ses měl ptát, jestli je na co být pyšný… 😉

před 1571 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Pýcha bude smrdět, ať člověk dělá cokoli, byť užitečného… (;

před 1569 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek