Ewíík

Mohli by jste my pomoct nějakou stránku kde najdu shrnutý celý život Václava Havla ? (Ne do podrobna) …Děkujui…:)

Doplňuji:
Ne do podrobna protože dělám referát a já nemůžu číst celou věčnost proto.

Nejlepší odpověď
www

Ty nemáš Google?
Nevím, co znamená ve tvém pojetí stručně. Mrkni do odkazu a případně si udělej podle své úvahy výcuc:
Doplňuji:
A pokud nemáš čas, je mně líto. Příště nenechávej DÚ na poslední chvíli ! 😉

Zdroj: www.sms.cz/oso­ba/vaclav-havel

Další odpovědi
arygnoc

Havla je plný český a slovenský net.
Nechápem, prečo o ňom písať referát – ako spisovateľ nič moc, ako politik jakbysmet.
Ale to je asi iba môj názor.

Robert_PM

Narození – válka (sezení na klíně jednotek SS) – kolaborantská rodina – kulisák (a dalších asi 35 povolání) – disident – vězeň – „umělec“ – vězeň – řečník – prezident – exprezident – mrtvola. Během celého jeho života se nic zvláštního nestalo. Rozchod.

mosoj

A proč ne do podrobna ? To nejde jenom si vybírat!

Vseznalek88

..... co ti na to napsat..... zkusila jsi www.vaclavhavel­.cz???
Jestli to je na tebe moc podrobné tak zde jsme ti připravil jeden co ti snad bude vyhovovat:

Václav Havel – český prozaik, divadelní scénárista, disident, Československý a Český president žijící a tvořící v 2. polovině 20. století.
Pocházel ze zámožné pražské rodiny.
Vystudoval střední chemickou školu.
Pracuje jako topič, kulisák,..
Z politických důvodů vězněn
v roce 89 vůdčím členem OF
poté se stal prezidentem 3 zemí postupně za sebou :1.) Československé socialistické republiky ( je již druhým presidentem této republiky)
2)Československé federativní republiky ( je úplně prvním presidentem této republiky)
3.) České republiky ( je úplně prvním presidentem této republiky)

Ty presidenty bych určitě v referátu zdůraznil