Avatar uživatele
anonym

Mohli by jste mi poradit nějaké zdravé jídlo?

Chtěla bych poradit co si mám dělávat na večeři, aby to bylo zdravé (jelikož se etd snažím hubnout) já si dálám v poslední době na pánvičce vajíško se šunkou, ale jsem už toho ,,přejezená" chci vyzkoušet něco nevého, nějaký nápad?
(vajíčko se šunkou sem si dělala na pánvičce v bez oleje a bez másla)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3492 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Dej si k večeři něco lehčího, než je zrovna vejce a maso…
😉
Zkus třeba zeleninový salát (např. rajčata, papriky, okurek, cibule a trochou balkánského sýra – šopák; jen okurkový nebo rajčatový…), ovoce (ananas, papáju, mango, jablko).
V případě masa pak spíše rybu – podušenou nebo grilovanou, případně zavináč.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

http://www.zdra­verecepty.cz/

Jestli si děláš na pánvičce poslední dobou vajíčko se šunkou(hemenex,) tak ti rovnou řeknu že to na hubnutí není zrovna nejlepší alternativa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
eLMo

Pokud chceš hubnout, musíš jíst 3–6× denně malé porce a to každé 3 hodiny. Na snídani se klidně najez víc, neboj se cukrů, ty dopoledne můžeš. Ale všeho s mírou. Na svačinky mezi hlavními jídly doporučuju ovoce nebo nějaký jogurt. Když ke každému jídlu přidáš nějaké ovoce (spíš dopoledne) a zeleninu (odpoledne a večer), určitě tím nic nepokazíš. Vynechej tučné, smažené jídla, bílé pečivo (to nahraď celozrnným, ne jen tmavým obarveným z Tesca), cukr, med… Já třeba ke slazení používám Steviu, je přírodní a bez kalorií. A k té večeři něco menšího s minimem sacharidů. Takže třeba nějaký salát a k tomu kukuřičné plátky. Já si dávám třeba toust s margarínem (ten výživoví poradci ale nedoporučují) a s okurkou nebo rajčetem.. A taky nic nepokazíš tím, když omezíš maso a sýry ;) A hlavně nezapomeň na pohyb!!! Doporučuju třeba 30denní výzvu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bullner

Dobrý jsou i ovesné vločky , ale mě osobně to moc nechutná , jsou sice zdravé ale chtělo by to jíst něco , co není smažené na oleji atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek