Mohli by jste mi poradit nějaké zdravé jídlo?

Chtěla bych poradit co si mám dělávat na večeři, aby to bylo zdravé (jelikož se etd snažím hubnout) já si dálám v poslední době na pánvičce vajíško se šunkou, ale jsem už toho ,,přejezená" chci vyzkoušet něco nevého, nějaký nápad?
(vajíčko se šunkou sem si dělala na pánvičce v bez oleje a bez másla)

Nejlepší odpověď
anonym

Dej si k večeři něco lehčího, než je zrovna vejce a maso…
😉
Zkus třeba zeleninový salát (např. rajčata, papriky, okurek, cibule a trochou balkánského sýra – šopák; jen okurkový nebo rajčatový…), ovoce (ananas, papáju, mango, jablko).
V případě masa pak spíše rybu – podušenou nebo grilovanou, případně zavináč.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

http://www.zdra­verecepty.cz/

Jestli si děláš na pánvičce poslední dobou vajíčko se šunkou(hemenex,) tak ti rovnou řeknu že to na hubnutí není zrovna nejlepší alternativa.

eLMo

Pokud chceš hubnout, musíš jíst 3–6× denně malé porce a to každé 3 hodiny. Na snídani se klidně najez víc, neboj se cukrů, ty dopoledne můžeš. Ale všeho s mírou. Na svačinky mezi hlavními jídly doporučuju ovoce nebo nějaký jogurt. Když ke každému jídlu přidáš nějaké ovoce (spíš dopoledne) a zeleninu (odpoledne a večer), určitě tím nic nepokazíš. Vynechej tučné, smažené jídla, bílé pečivo (to nahraď celozrnným, ne jen tmavým obarveným z Tesca), cukr, med… Já třeba ke slazení používám Steviu, je přírodní a bez kalorií. A k té večeři něco menšího s minimem sacharidů. Takže třeba nějaký salát a k tomu kukuřičné plátky. Já si dávám třeba toust s margarínem (ten výživoví poradci ale nedoporučují) a s okurkou nebo rajčetem.. A taky nic nepokazíš tím, když omezíš maso a sýry ;) A hlavně nezapomeň na pohyb!!! Doporučuju třeba 30denní výzvu

Bullner

Dobrý jsou i ovesné vločky , ale mě osobně to moc nechutná , jsou sice zdravé ale chtělo by to jíst něco , co není smažené na oleji atd.