Savier

Mohla mi voda z kohoutku poškodit oko?

Dnes jsem se procházel okolo prašné cesty, a všude lítal prach. Dostal jsem strach že se mi dostal do očí, tak jsem si doma začal vyplachovat oči vodou z kohoutku. Teď mám strach že jsem si poškodil rohovku nebo tak, pustil jsem silný proud vody, prstem natáhl spodní víčko a strčil ho tam. Po vyplachnutí jsem cítil silné štípání.. Nemohlo mi něco prasknout v oku? 😕 Hezký večer, budu rád za rady.

Odpovědi
Kelt

Pokud při zasažení oka žíravinou se okamžitě vyplachuje oko tekoucí vodou, tak se neboj, že by ti to ublížilo. Mělo by to přestat. Možná se ti do oka dostal prach nebo něco jiného. Pro jistotu si začni za očním doktorem.

zjentek

Boy 13 is finally back! No KONEČNĚ!!! 👍👍👍😄😄😄

Malvína

To samý mě napadlo 😁 😁

aliendrone

zjentak>>> Hustý! Mě to též napadlo, jen jsem si nemohl vzpomenout na ten nick. 😄

zjentek

Alien, boy 13 a 22aa prostě NEMŮŽEŠ zapomenout. Všechny tři! (; D; D;