hanulka11

Mohla bych všem popřát krásnou neděli?

A zde máte pro inspiraci , abyste neleželi jen na gauči i když zrovna není sluníčko. V lese je krásně – po dešti les voní a houby krásně vystrkují své kloboučky a nabádají …tak si mě vem.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­12/nadap013533705­060231.jpg
Doplňuji:
Výhoda je když prší, že jste tam sami, nikdo se neshýbá pro stejného hříbka-hihihi

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tak též přeji příjemnou neděli i přes špatné počasí.

Další odpovědi
ten který je

Hanulko Vy mne ale dráždíte s tak krásným úlovkem.Mám v plánu zítra vyrazit (Brdy)tak jsem zvědav.Když nic nenajdu tak se alespon pokochám lesním tichem a zpěvem lesních ptáků.Přeji krásnou neděli nejenom Vám ale všem.:-)

anonym

A proč bys nemohla? Vždyť je to milé a i já všem přeji krásnou neděli.Co se týče hub,nějak mě to neláká do lesů a hvozdů,proto že nepřetržitě na Vysočině prší a tak k vaření použiji loňské,sušené.

gnosis

moc dekuji, tobe taky:) v beskydech ch*ije a ch*ije.

krasne klobouky, pro me houby letos nezacly takhle uzasne, pod brizkama na zahradce jsme si pestovali hribka, klobouk mel uz pres 10cm, ale vcera nam ho ukrojily neci nenechave ruce :-/ takze doufam, ze to byl horcak:)

tom004

Dobré ráno.Také přeji všem krásný,i když asi deštivý,den.Hou­bičky,jsou super.Bydlíme,pod lesem,leje,natáhnu sítě,třeba voda,nějaké přinese.A,když ne,tak,půjdu,na chvíli zmoknout. 🙂

hanny 2

Dobrý den všem!Hanulko moc hezký!Včera jsme byli také na houbách,ale takový úlovek jsme neměli.Našli jsme 3praváky,asi 6 hřibů kovářů,nějaké babky a kuřátka,dnez z nich bude polévka kyselačka.Tady na jižní Moravě moc neprší a dnes v Brně také ne.

johana 56

Osobně do lesa nemůžu,ale moje dobrá kamarádka byla a donesla mi plný košík.Také přeji příjemnou neděli.

led

Veselé zbieranie.
A ešte, keď si to spojíte s telocvikom:
nohy pekne spolu, nádych, výdych s hlbokým predklonom až k špičkám, uchopiť hríbik, s nádychom sa vystreť do záklonu, vzpriamiť a uložiť hríbik do košíka. Krok vpred. Nehýbať len očami ale pekne celou hlavou – doprava a doľava. A znova celý cvik opakovať.
A tak zbierať. 🙂

arygnoc

děkuji.

Deli

Ahoj Hanulko,
tady na severním Plzeňsku lije a lije už od včerejšího rána. Oblékli jsme se s dětmi do pořádného oblečení, vzali košíky, vylezem ven – a lije. Lije bohužel tak, že se do lesa fakt jít nedalo, obzvlášť s naším batoletem… Měla jsem z toho po náladě, včerejší odpoledne jsem na protest počasí prospala ☹
Dnes už je nálada lepší, počasí moc ne.
Taky přeju hezkou neděli!

ten který je

Naprosto souhlasím,proto jdu na ty houby také zítra kdy bude převážná většina lidí v práci.:-)

hanulka11

Já nejraději vyrážím hned jak se rozední a v lese jsem první a to je prima, a pak je mi jedno co je za den .A v 8 hodin již jsem doam a může nastat pracovní den

ten který je

jj moje řeč.:-)Tak to dělám i o dovolený,kdy ještě všichni spí.