Avatar uživatele
hanulka11

Mohla bych všem popřát krásnou neděli?

A zde máte pro inspiraci , abyste neleželi jen na gauči i když zrovna není sluníčko. V lese je krásně – po dešti les voní a houby krásně vystrkují své kloboučky a nabádají …tak si mě vem.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­12/nadap013533705­060231.jpg
Doplňuji:
Výhoda je když prší, že jste tam sami, nikdo se neshýbá pro stejného hříbka-hihihi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? led, anonym, johana 56, hanny 2, tom004, dědapetr, anonym, gnosis, Deli, anonym před 4652 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Tak též přeji příjemnou neděli i přes špatné počasí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Hanulko Vy mne ale dráždíte s tak krásným úlovkem.Mám v plánu zítra vyrazit (Brdy)tak jsem zvědav.Když nic nenajdu tak se alespon pokochám lesním tichem a zpěvem lesních ptáků.Přeji krásnou neděli nejenom Vám ale všem.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

A proč bys nemohla? Vždyť je to milé a i já všem přeji krásnou neděli.Co se týče hub,nějak mě to neláká do lesů a hvozdů,proto že nepřetržitě na Vysočině prší a tak k vaření použiji loňské,sušené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

moc dekuji, tobe taky:) v beskydech ch*ije a ch*ije.

krasne klobouky, pro me houby letos nezacly takhle uzasne, pod brizkama na zahradce jsme si pestovali hribka, klobouk mel uz pres 10cm, ale vcera nam ho ukrojily neci nenechave ruce :-/ takze doufam, ze to byl horcak:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno.Také přeji všem krásný,i když asi deštivý,den.Hou­bičky,jsou super.Bydlíme,pod lesem,leje,natáhnu sítě,třeba voda,nějaké přinese.A,když ne,tak,půjdu,na chvíli zmoknout. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Dobrý den všem!Hanulko moc hezký!Včera jsme byli také na houbách,ale takový úlovek jsme neměli.Našli jsme 3praváky,asi 6 hřibů kovářů,nějaké babky a kuřátka,dnez z nich bude polévka kyselačka.Tady na jižní Moravě moc neprší a dnes v Brně také ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Osobně do lesa nemůžu,ale moje dobrá kamarádka byla a donesla mi plný košík.Také přeji příjemnou neděli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Veselé zbieranie.
A ešte, keď si to spojíte s telocvikom:
nohy pekne spolu, nádych, výdych s hlbokým predklonom až k špičkám, uchopiť hríbik, s nádychom sa vystreť do záklonu, vzpriamiť a uložiť hríbik do košíka. Krok vpred. Nehýbať len očami ale pekne celou hlavou – doprava a doľava. A znova celý cvik opakovať.
A tak zbierať. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ahoj Hanulko,
tady na severním Plzeňsku lije a lije už od včerejšího rána. Oblékli jsme se s dětmi do pořádného oblečení, vzali košíky, vylezem ven – a lije. Lije bohužel tak, že se do lesa fakt jít nedalo, obzvlášť s naším batoletem… Měla jsem z toho po náladě, včerejší odpoledne jsem na protest počasí prospala ☹
Dnes už je nálada lepší, počasí moc ne.
Taky přeju hezkou neděli!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Naprosto souhlasím,proto jdu na ty houby také zítra kdy bude převážná většina lidí v práci.:-)

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Já nejraději vyrážím hned jak se rozední a v lese jsem první a to je prima, a pak je mi jedno co je za den .A v 8 hodin již jsem doam a může nastat pracovní den

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

jj moje řeč.:-)Tak to dělám i o dovolený,kdy ještě všichni spí.

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek