Avatar uživatele
Simčaaa

Mohla bych si dát septum (piercing v nose) ve 13?

Zajímavá 0 před 1369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

No, být mou vnučkou, tak bych to rodičům nedoporučil a ti by to asi taky nedovolili. Klidně si choď v roztrhaných džínách, ale nehyzdi si obličej. Zůstaň raději tak, jak ses narodila. Nemusíš se řídit módou, tím se řídí jenom blbky. Krása dospívající holky je v něčem docela jiném. Co takhle krása oblečení (klidně i sexy), úžasné vlasy a krása intelektu?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Mohla, pokud ti to rodiče podepíší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Asi ti chybí zdravý rozum. Jestli máš normální rodiče, tak bys měla dostat na zadek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Klíďo píďo i pod pupek je to moderní a ještě na pacičky kvalitní tetování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

Dal bych ti měchačkou na zadek, kdybych byl tvoje máma a táta. A navíc holky s piercingem vypadají hnusně. Nehizdi si obličej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Proč? Bez těchto výstřelků nevypadáš dost dobře? Komu se tím chceš líbit? Proč právě tomu a ne někomu, kdo by ocenil něco důležitějšího než tohle? Mě bys tím spíš odradila. Jak se na Tebe budou za pár let dívat ve škole, za pár let u maturity, na pracovním pohovoru?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nela56

Mám takový pocit, že s povolením rodičů ano, moje kamarádka si to třeba propíchla sama, ale to raději nedělěj :D
Taky je tady spousta ,,jako piercingů,,kterých později alespon nebudeš litovat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaruiuuuuuš

Ahoj, je mi taky 13 a chci pearcing do nosu, když ti to rodiče nedovolili, tak napiš do vyhledávače , potvrzení pearcing , vytiskni a falešně vyplň

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
xiperio

Třeba i dva, ale aby jsi toho později nelitovala.

před 1369 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek