Avatar uživatele
Hakunamatata

Mohla bych se zivit svou vlastní krví? A jak by lidský organismus reagoval?

Jak by tělo reagovalo, když bych pila jen lidskou krev. Třeba i cizí. Bralo by to tělo jen jako potravu nebo ma krev lléčivé účinky stejně jako jiné telni tekutiny?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? autacek před 3950 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

nejsi netopýr…nemáš vnitřnosti uspůsobené na stravu, kterou tvoří jen krev…člověk je všežravec…a vlastní krví by ses živit nemohla..protože bys za chvlíli zkolabovala, protože by ti časem krev chyběla…takže nevymýšlej nesmysly a chovej se jako člověk…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

lecive primo ne …ale obsahuje vse potrebne k zivotu…pokud nemas na jidlo zacni se zivit hmyzem… zde mas tabulku mutricnich hodnot … http://www.hmyz­nataliri.cz/nu­tricni_hodnoty­.php takze nektere druhy muzou mi srovnatelnou hodnotu jako napriklad steak…hmyz najdes vsude i v zime kdyz vis kde hledat …:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

myslím si, že nějakou dobu by jsi přežila, kdyby jsi konzumovala jen krev. Je třeba brát ale v potaz to, že jakmile krev vyteče, tak má tendenci se srážet. navíc si myslím, že časem by jste nejspíš zemřela, z důvodu nedostatku živon z potravy nebo by vám zkolabovalo tělo, protože na to nění stavěné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím jak by reagovalo na lidskou krev, ale cizí jíme všichni (teda alespoň si myslím).Kdo jí černé jitrnice (jelita) v tom je krev z prasete, akorát přidané kroupy (já mám raději s vekou) a nějaké maso, zrovna tak, dříve se prodávala husí krev v konzervách (nevím jestli je to ještě dnes).Pokud jsme doma měli husy, také jsme chytali krev a dělali buď přidávali do polévky a nebo na cibulce.
Takže pokud by na to měl někdo žaludek, tak si myslím, že i ochucená lidská krev by se nechala sníst.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

jak můžete vůbec na takovéto debility reagovat.....

před 3950 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek