Efchen

Pomůžete s vyplněním dotazníku? Týká se rodičů dětí, které chodí do MŠ, SŠ nebo VŠ?

Dělám seminárku do školy a byla bych moc vděčná, za vaše odpovědi v tomhle dotazníku:
http://www.mo­jeanketa.cz/pruz­kum/251928138/1/ :)

Odpovědi
Funna

odpověděla jsem, ale některé otázky mi nepřipodají vhodně zvolené…např. 9 jsem musela dát: záleží na tom, jak by byla povinná část sady obsáhlá, protože kdyby mi nic jiného nezbývalo, než zaplatit, prostě bych to zaplatit musela…a hned u následné 10 jsem ale dala jasné ne, protože mne dodatek „jsem proti uniformám“ na tuhle odpověď navedl…takže si v podstatě odporuji v odpovědi…ale jen díky formulaci otázky a hlavně díky možné odpovědi…

Drap

Vyplnil jsem. Bohužel mail jsem neuvedl. Nepřipadá mi to rozumné rozesílat svůj mail na všechny strany. Celý dotazník na mne působí velice levným dojmem.