placebo123

Mohla bych poprosit o vyplnění následujícího dotazníku?

Dobrý den,
Odkaz na dotazník je následující: www.mojeanketa­.cz/pruzkum/24814967­7/ Jedná se o dotazník, který potřebuji do diplomové práce a pokud by se zde našel někdo, kdo bydlí na Českolipsku, bylo by to nejvíc super.
Děkuji mockrát všem za ochotu.

Nejlepší odpověď
Hans51

Dotazník není dobře koncipovaný. Po odpovědi na otázku č. 4 – jsem zaměstnaný, již nemůžu pokračovat v odpovědi na otázku č. 5 – jak je to dlouho, co jsem nezaměstnaný; otázka č. 7 – nabízí úřad práce i v případě, kdy jsem jej v předcházející otázce neoznačil apod. Takové otázky (tedy ty, které jsou v protikladu s odpovědí na otázku předchozí) musí být možno přeskočit, jinak Vám výsledky dotazníku nepomohou.

Další odpovědi
kodl67

To nejde celé vyplnit aniž bych někde nezalhal

gecco

Máš to tam – ale moje ´odpovědi´ ti budou na houby, protože, přinejmenším – vůbec neuvažuješ, že (i) absolvent může podnikat či pracovat jinak jako ´nezaměstnanec´…
___
Jestli je to opravdu na diplomku (a ne na třeba seminárku na SŠ), měla bys jej ´stáhnout´ a zásadně přepracovat…
😉

Agneta

Zkoušela jsem to, ale vůbec to na mne nepasovalo, u otázkky „jak dlouho jste již registr. na úřadu práce“ jsem nemohla odpovědět, neboť nevím co to ten úřad vůbec je, znám ho jen z médií:DD

Klaproth

Nesmyslně postavená anketa. Na otázku č. 5 je vyžadována odpověď, ale ani jedna z možných voleb není v mém případě pravdivá.

jamar28

Dotazník není možné vyplnit. Je to špatně sestavené, doporučuji úplně zrušit a začít znovu.

Drap

Dostal jsem se stejně jako Hans51, nelze pokračovat

Lamalam

Hloupý dotazník, chybí logická návaznost otázek. V mém případě jsem nemohla bez „lhaní“ pokračovat.

RyuzakiKate

Nechci bejt hnusná, ale… Vzhledem k tomu, že to je diplomka, už by student opravdu měl umět přemýšlet a sestavit ten dotazník vyplnitelně…