Avatar uživatele
placebo123

Mohla bych poprosit o vyplnění následujícího dotazníku?

Dobrý den,
Odkaz na dotazník je následující: www.mojeanketa­.cz/pruzkum/24814967­7/ Jedná se o dotazník, který potřebuji do diplomové práce a pokud by se zde našel někdo, kdo bydlí na Českolipsku, bylo by to nejvíc super.
Děkuji mockrát všem za ochotu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hans51

Dotazník není dobře koncipovaný. Po odpovědi na otázku č. 4 – jsem zaměstnaný, již nemůžu pokračovat v odpovědi na otázku č. 5 – jak je to dlouho, co jsem nezaměstnaný; otázka č. 7 – nabízí úřad práce i v případě, kdy jsem jej v předcházející otázce neoznačil apod. Takové otázky (tedy ty, které jsou v protikladu s odpovědí na otázku předchozí) musí být možno přeskočit, jinak Vám výsledky dotazníku nepomohou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kodl67

To nejde celé vyplnit aniž bych někde nezalhal

Upravil/a: kodl67

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Máš to tam – ale moje ´odpovědi´ ti budou na houby, protože, přinejmenším – vůbec neuvažuješ, že (i) absolvent může podnikat či pracovat jinak jako ´nezaměstnanec´…
___
Jestli je to opravdu na diplomku (a ne na třeba seminárku na SŠ), měla bys jej ´stáhnout´ a zásadně přepracovat…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Zkoušela jsem to, ale vůbec to na mne nepasovalo, u otázkky „jak dlouho jste již registr. na úřadu práce“ jsem nemohla odpovědět, neboť nevím co to ten úřad vůbec je, znám ho jen z médií:DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nesmyslně postavená anketa. Na otázku č. 5 je vyžadována odpověď, ale ani jedna z možných voleb není v mém případě pravdivá.

Upravil/a: Klaproth

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jamar28

Dotazník není možné vyplnit. Je to špatně sestavené, doporučuji úplně zrušit a začít znovu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Dostal jsem se stejně jako Hans51, nelze pokračovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Hloupý dotazník, chybí logická návaznost otázek. V mém případě jsem nemohla bez „lhaní“ pokračovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nechci bejt hnusná, ale… Vzhledem k tomu, že to je diplomka, už by student opravdu měl umět přemýšlet a sestavit ten dotazník vyplnitelně…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek