Zepple

Mohla bych mít úplně stejné dvojče?

Pokročila věda tak daleko? Šlo by to, přes něco jako klonování?

Odpovědi
Rada.012

MYSLIM SI ZE VZADNEM PRIPADE. STEJNE DVOJCE NEBUDE NIKDY. POKAZDY JSE BUDETE NECEM LISIT ANIZ BY TO BYLO VIDET NA POHLED POUHYM OKEM :)
TUTO OTAZKU JSEM MEL TAK PRED MESICEM A POVIDAL JSEM SI O TOM S EXPERTEM A TEN MI REKL ZE V ZADNEM PRIPADE. :)

SETH

Obávám se, že toto je možné jen ve sci-fi románech nebo filmech. Ale nějakého sourozence někde mít můžete. Záleží na aktivitě vašeho otce.