TLW

Mohla bych dostat mononukleozu když jsem si od nakaženého pujčila rtěnku ?

Monukleoza

Odpovědi
chudst

Ciste teoreticky mohla, mononukleoza se prenasi slinami. Nedelal bych si s tim tezkou hlavu; horsi by bylo, kdyzbyste se s dotycnou libala, coz asi nehrozi :) Kazdopadne priste takovou blbost nezkousejte. Parada je sice fajn vec, ale ne za cenu nakazeni.

venkovan

Já být holkou tak od kluka bych si rtěnku nepůjčila.