Nikča125

Mohla bych chodit ve 14 letech na gymnastiku?

chtěly bychom chodit s kámoškou, ale ostatní nám říkají, že je pozdě…

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy neni pozdě začít se sportem.

Další odpovědi
Altair-AC

Budu to sice opakovat ,ale to jen pro zdůraznění.Nikdy není pozdě !

terry

Jistě, že můžete. A je to skvělý.
Získáte krásné držení těla, pevnou a pružnou postavu, …
Pozdě je pouze na vrcholové výsledky.

ivzez

Teoreticky ano.

Prakticky může být problém najít klub,
který by vás v tomto věku přijal.

Kelt

Dělej to, co chceš dělat a nevšímej si ostatních. Nikdy není pozdě. Navíc v době, kdy jdeš do puberty , je to lepší než poflakování po městě.

TonoS

Neřekl bych že budeš mít problém najít klub. Pokud se tomu nechceš věnovat vrcholově. Je pravda, že gymnastky na vrcholových soutěžích jsou často ještě neplnoleté a ty bys s tím teprv začínala, ale rozhodně není pozdě pro to, aby ses tím začala bavit :).