tony_

Mohla bych byt tehotna ?

Kamaradka se pta : dobry den, chtela bych se zeptat zda bych mohla byt tehotna, s jednim klukem jsem mela sex, nejdriv se mi udelal do pusy a ja to spolkla, potom si vzal kondom a delali jsme to normalne, trvalo to asi 30 minut, pak si ho ale sundal, chvili byl ve me a pak se udelal na me. mohla bych byt tehotna ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

jo!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!

Další odpovědi
mojitek

gratuluju,maminko :D

anonym

Mohla.
To se opravdu ptáš, nebo to má být žert? Neučíte se snad ve škole o tom, jak lze otěhotnět? Věř mi, že není zapotřebí nám tu popisovat celý sexuální akt. Pokud aktivně s partnerem sex provozujete, tak těhotenství se dá očekávat. Kondom jste doufám měli.

iceT

Proč jste souložili s kondomem,když si ho nakonec na chvíli stejně sundal?To mi hlava nebere…

marci1

Samozřejmě, že ano. Příště si obraťte pořadí : nejdřív si důkladně nastudujte teorii.

Bobík147

Bože :D
Jistě že těhotenství hrozí. Ale tak tady to nikdo nepotvrdí, od čeho jsou těhotenské testy žejo…