fcoop

Mohla by tato scénka symbolicky znázorňovat reakci voličů ?

-----po zveřejnění výsledků voleb?

http://www.gi­fak.net/2013/10­/lol.html

Nejlepší odpověď
annas

Možná v některé oblasti by jistí voliči jásali.

Druhou osobu považuji za „piráta“. Dnes jsem mluvila s jednou studentkou. Celá třída bude volit Piráty. Dokonce někteří studenti si zažádali o voličské průkazy, pojedou dát svůj hlas Pirátům v Praze. Tito studenti by určitě skákali radostí.

Jinak těžko říct, kdo bude či nebude spokojený – rozhodnou ti, kteří půjdou volit.

Další odpovědi
anyone

Vzhledem k poměrně zřetelným preferencím nějaký povolobní šok a úlek nehrozí, protože se dá výsledek docela predikovat.
Reálné strašidlo je spíše stávající vláda hrobařů (bez důvěry a mandátu, včetně zneužití pro volební kampaň), oligarchie prezidentského úřadu, vzestup KSČM a účelová seskupení s populistickou rétorikou a kopírující politickou dráhu VV.

Jinak Česká pirátská strana má docela racionální volební program, a to že jí fandí studenti je logické, protože souhlasí s internetovou svobodou bez cenzury a jsou citliví na pokrytectví, k němuž se uchýlil např. Babiš, když si na netu platí cca 40 tisíc příznivců ze zahraničí, masivně skupuje dnešní vydání Reflexu (jehož obsah jej demaskuje jako podvodníka a lháře). – viz průkazné odkazy!!!

http://denikre­ferendum.cz/cla­nek/16657-chcete-uspet-v-politice-nakupte-si-fanousky-ostatni-uz-pujde-samo
http://www.re­flex.cz/clanek/zpra­vy/52395/utok-na-reflex-nekdo-skupuje-dnesni-vydani-casopisu.html
http://www.li­dovky.cz/duku-vypnuli-v-rozhlasu-dekuji-za-cenzurovane-vysilani-rozloucil-se-12s-/zpravy-domov.aspx?c=A131022­_104612_ln_do­mov_spa

(P.S. Sdílím postoj marci1 o inflaci quasidotazů s tématikou voleb).

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6_tMl_Py­APM

led

Určite, veď mnohí volili len na základe informácií z médií, volebných spotov, kamarátov. Volili teda nie konkrétneho človeka, ale v prvom rade politickú stranu, potom prijaté informácie a až na koniec v mizivom percente vlastný názor na kandidáta, ktorého väčšinou ani nepozná.
Viem, že to znie hrozne, možno pre niektorých urážlivo, ale je to fakt. Človek je totiž zo všetkých živočíchov najľahšie ovplyvniteľný, práve vďaka svojej schopnosti myslieť.
Potom výsledok je naozaj ako v odkaze. Volič, spokojný so svojou dôležitou úlohou vo voľbách, je po polnočnom odmaskovaní, prekvapený, koho vlastne zvolil. A volá po nových voľbách…

Děda Louda

Určitě. Po prezidentských volbách tomu taky tak bylo.

Melkor

Ta diskuze mi úplně zkazila náladu, to jsem opravdu nevěděl co se tu děje, ach jo…

anonym

Nemám ani čas ani náladu se zabývat takovým balastem.
Jen uvedu příklad, kdy u 1380 dní staré otázky má annas 23 bodovačů, z nichž většina je zaregistrovaná od období 11/12 do 4/13 (Petra666,PD, bráchaKarel, samolepka, kodex, opozice, hyponDr, google, mozilla, reality, Farmář, kohorta, 1564Dr, skrzII, IIIlenes atd.)
viz. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/presny-vyznam-slova-poukazat

Takových případů je několik desítek.

To snad annas není hodno, když vystupuje stále jako moralistka a VIP této poradny.

anonym

A takových případů, jako je tento je také k dispozici víc a to mi tedy také nepřipadá O.K.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-vyznam-slova-konzul

anonym

annas pokládá otázku, annas si na ní odpovídá a hned si ji také oboduje . A k tomu jedenácti profilům připadá otázka „zajímavá“ a celý spolektiv (annas nevyjímaje) její odpověď boduje.

led

Ak dobre pamätám, bol tento konkrétny prípad už zodpovedaný, ako chyba administrátora o plošné prevedenie príspevkov dočasne prepožičaného nicku kerberus na annas, ktorá v dobe používanie nicku kerberus bola pasívna.

Je zaujímavé pozrieť si aj kto sa skrýva za tými mnohými nickmi, zaujímavé dátum stvorenia4/2013 to znamená spätné dobodovanie so zámerom:
môžem len typovať:
1 – zvýšiť bodový náskok annas
2 – zdiskreditovať annas a ďalších uživateľov
3 – znevážiť dôveryhodnosť tejto stránky rozoštvávaním užívateľov
4 – odviesť pozornosť bokom a potichu zvýšiť bodový zisk svojim „klientom“

na toto je naozaj len jedna otázky: Kto tým získa?

led

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ako-moze-pytajuci-sa-odpovedat-sam-sebe-nie-v-diskusii-ale-odpovedou

anonym

Čas od času se tady objeví bouřlivá debata, ve které se kritizují praktiky annas nebo Axla.
Pokud annas a její bodyguardi bojovali proti Axlovi, mohli tyto metody svést
na tento „boj“. Jenže „nepřítel“ je už několik měsíců z boje vyřazen!
Přesto se několik desítek nových profilů nevěnuje žádné jiné činnosti než bodování i několik let starých odpovědí a otázek annas. Čím se takové jednání zdůvodňuje dnes?
O množství otázek položených annas, zodpovídaných annas a bodovaných annas také o něčem svědčí.
Pokud toto annas omlouvá selháním programu, myslím, že jde hlavně o selhání lidské.
„Jen idiot může očekávat jiný výsledek, dělá-li dokola stále stejné věci.“
Albert Einstein

Mnohem cennější je mi Qeuntos, který na jazykové otázky odpovídá správně, je věcnější než poněkud epická annas, má svůj poctivý profil a nikoho ani nedobodovává a předpokládám, že nemá ani čas ani důvod někoho dobodovávat zpětně. Je prostě za sebe, nespolkaří a nemá se za co stydět. A pochybuji, že mu někdo – kdokoliv leze do profilu a dobodovává. Dokonce si myslím, že by mu to nebylo po chuti, protože by se tím jeho poctivá práce na této poradně poněkud znevážila.
A tak nějak by to mělo být.
To je asi tak všechno, co jsem chtěla svými příspěvky sdělit.

Drap

Zajímavostí stále zůstává, že se ozývají, kteří jsou stabilně bodováni falešnými profily. Od tebe to opravdu sedí. Desítky a stovky falešných, zpětně dodaných bodů, stejně jako u Quentose. Tebou obdivovaný Dr.Axl tady už kdysi psal, že potrefená husa nejvíc kejhá. Zkus se zamyslet sama nad sebou.

led

Ak niekto nevie nájsť odpoveď, používa nepodložené obvinenia.
Pokiaľ niekoho „obviňujete“ musíte byť schopná svoje tvrdenie dokázať. V opačnom prípade sa to volá osočovanie.
Použili ste tu voči užívateľom rôzne obvinenia
bodyguardi, annasina zahrádka aneb „tady je to Krakonošovo“, to je krásne a vtipné, ďakujem, schuti som sa zasmiala
nepřítel – formulácia neprijateľná voči Dr.Axlovi – skreslenie jeho významu pre túto stránku
"několik desítek nových profilů nevěnuje žádné jiné činnosti než bodování i několik let starých odpovědí a otázek annas. "- toto je vážne obvinenie, prosím, ak viete kto, ako to, že ste podvodníkov nenahlásili adminovi? veď presne toto zákerné a podvodné konanie nielen u annas, ale i iných, napríklad u mňa, sme avizovali svoje podozrenia adminom, pomôžte im teda svojou informáciou
Qeuntos, nerada som sa zaoberala práve ním, vážim si jeho znalosti, ale mám podozrenie, že aj uňho niekto koná práve toto zákerné dobodovanie nielen tu, ale aj na slovenskej stránke, kde už to bolo otázkou napadnuté. A predpokladám, že ktosi zneužíva Prístup? k vašemu nicku, pretože aj tento zjavne podvodný nick dobodováva v oboch mutáciách odpovedí… aj nesprávne, či významovo iné odpovede.

anonym

annasina zahrádka aneb „tady je to Krakonošovo“:
milá annas, obracím se na Tebe, tak jako ve svém prvním příspěvku do této diskuze, protože příspěvky Tvých obhájců ani nečtu, jejich rétorika je stále stejná a předpokládám, že nic nového nevymysleli.
Já mám jeden, první otevřený profil, pod kterým na této poradně cca jeden a půl roku pravidelně odpovídám a boduji.
Můžeš Ty nebo někdo z Tvých oddaných s čistým svědomím něco podobného prohlásit? Tím je řečeno vše.

johana 56

Profil uživatele Bohemica

člen od 3/2012
Bohemica 0.29.41 28.10.2013
Nelze kontaktovat
Přidat kontakt
Blokovat uživatele
Zlatý
Počet bodů21490
Následovníků22
Uživatelovy otázky a odpovědi jsou privátní.

anonym

Ano, dnes večer (27.10.) jsem si z pochopitelných důvodů uzavřela profil.

johana 56

Názory,byť kritické,lze vždy vyjádřit bez nepříliš lichotivých přívlastků.
OK odpovvědi?Ty strohé s okazy, že se zde neřeší DÚ a navržené na nominaci?

gagaga

a ja myslela Boh., ze to nectete .. ! :)
a najednou odpovidate :)
vy jste snad kvuli odpovedim ani nespite .. ?
nesmite to brat tak vazne :)
an. nic nevycitejte..
nemuzu sice psat za ni( vim, ze ma ted na hlidani vnuky ) ..sama mi vcera psala, ze bude psat adminum, ze o dobodovavani nemela ani tuchy ..myslela celou dobu, ze ji boduji " ti opravdicky " nicky … :)
vcera jste dobre poukazala i na falesne nicky u Q. sama jste me na nej navedla .. kdyz se podivate u jeho prvnich odpovedi co vstoupil na odpovedi .. to same u www, beera .., a ostatnich .. tak ti maji take skoro same falesniky ..
ale proste na tu an. je zavist nejvetsi, tak se bude poukazovat jen na ni …
ona je spravedliva, tohle nevedela a ani nemohla vedet, puvodni nicky byly anonymni, nebo jak to bylo ..
vcera jste poukazovala na otevrene a zavrene nicky a dneska si ho sama uzavrete .. :)
je to samozrejme kazdeho volba a nikdy by me neco takoveho nenapadlo nekomu vycitat …

ted se tedy dalsi 2 roky bude resit kdo ma tech falesniku vic a kdo min .. :)
ja uz to tu psala, ze jsem malem spadla do virtualniho bahna .., ale nastesti nez jsem mela bahno i v mozku , tak jsem vcas prestala …
myslim, ze kdyby adminkove vymazali vsechny body falesniku , tak bude jen dobre .. ale an. bude stejne na celkovem zebricku prvni i bez falesniku ,ale najde se zase neco jineho … : napr. ji nekdo rad " radi " na co smi a co nesmi odpovidat ..nejradeji by ji tu nekdo i znamkoval ..jako ve skole .. a daval poznamky :)
a Vy sem klidne davejte jeste 100 odkazu .., an. ale o sve " Krakonosovo " stejne neprijde ..

nema cenu ji cokoliv vycitat, kdyz o nicem nevedela … kdyz mate neco na falesniky , piste prosim me .. ( jestli budete cist ) .. :)
muze psat ale i anyone , nebo jak si ted rika, nebo dalsich jeho 20 falesniku …
odpovim kazdemu …
:)
ja to tu beru jako odreagovani , nic me nevytoci, spis pobavi .. chytrost…, ale i hloupost druhych ( i moje ) – hloupost :))

  • iv-

led

Aj keď niesom annasina oddaná, som oddaná pravde aj v mojom prípade „Já mám jeden, první otevřený profil,“ keď bolo tu naznačené v mojom prípade z dvojužívania (v honcoch ste boli aj vy), okamžite som na obvinenie odpovedala zastavením činnosti, konzultovala vytvorenie nového profilu s Dr.Axlom o prípadných následkoch a po dohode s adminom a verejnom oznámení som vytvorila dočasný profil život, Po očistení môjho mena a dokázaní adminom o čistote pôvodného profilu som zrušila činnosť „život“ a pokračovala bez „životom“ získaných bodov. Moje svedomie je čisté!
Tím je řečeno vše.

gagaga

Bohemiko, i kdyz ani tohle cist nebudete .. :) , presto napisi :
podle Vas jako svedci o charakteru cloveka to, jestli ma profil uzavreny , nebo otevreny ?? :))
Ten " Krakonos " , ktery Vas vzdycky nekam a na neco " navede " , a pak se jen z pozadi smeje, jak se tu lidi melou .., ten se Vas pravdepodobne nezastane ..mozna jen do vasich telefonatu , ale verejne ne..on vlastne i dela, ze tu vubec neni .. (a profily ma uplne vsechny uzavreny ) :)
ja mam profil od prvniho dne od puvodni -iv- uzavreny , hned jak jsem se uplne prvne na odpovedi prihlasila.
Uz jsem tu o tom nekolikrat psala. Nikdo me tu nikdy neublizil, nevynadal , ale chci si proste psat jen s tim, s kym chci ja .. :) takovej malej sobecek .. :)

  • iv-

led

Krásne je dostávať poštou od záujemcov o body, akési priateľské avízo o otázke alebo odpovedi, určite ste to mnohí zažili. V tomto má iv pravdu, neotravujte…

johana 56

„Annas, Tobě nevadí, že Ti dávají palce automaticky aniž by porozuměli otázce nebo odpovědi? Jim nevadí, že kladným hodnocením vyjadřují souhlas
s odpovědí, která nemusí být O.K. a tím pádem jsou za blbce?“

Co dodat?Snad pouze to,že odpověď jsem pochopila a přestože sama sobě moc nefandím,za blbce se nepovažuji.Každý má právo na svůj názor,tedy i já.

„Tvůj přístup a přístup tvých bodovačů je v podstatě kontraproduktivní.“

Ohledně bodování se zde vedlo již mnoho diskuzí,které byly většinou odstraněny jako nežádoucí.
Fakticky daná čísla jsou srozumitelná i pro tak průměrného užiatele jako jsem já.Porovnat počet příspěvků a bodový zisk od několika desítek či dokonce stovek zase není takový problém.

Těmto počtům by se snad zasmál i profesor matematiky.K pláči je to,že je annas za svůj nemalý přínos vědomostí na těchto stránkách místo poděkoání jen kritizována.

johana 56

Profil mám pouze jeden,uzavřený od prvního dne.O tom,koho do svého světa pustím, rozhoduji sama.Oddanost občas nemusí jít ruku v ruce s pravdou,pro mně je důležitější pravda.

ad annas
Přijměte prosím mou omluvu za to,že jsem si dovolila vložit svůj názor na příspěvek určený Vám.Možná jsem nepozorně četla a proto reagovala na vyjádření o bodujících a jejich přístupu.
Mimochodem,pokud jsou v „Krakonošovo zahrádce“ jen milé kytičky a nekuje tam pikle Trautenberg,tak se mi v ní docela líbí.

anonym

annas: to, že nevíš, že Piráti jsou politická strana, kterou lze volit , to je celkem nepodstatné. Studenti nepotřebují voličský průkaz k tomu aby mohli volit Piráty i v místě svého volebního okrsku a není třeba jezdit volit je do Prahy. Něco jako regionální pražská politická strana prostě neexistuje.
Jen mě udivuje čím dál častěji ta praxe, kdy i špatná nebo neúplná či zavádějící odpověď je honorována nicky, které se jinde a v jiných případech neangažují?
Annas, Tobě nevadí, že Ti dávají palce automaticky aniž by porozuměli otázce nebo odpovědi? Jim nevadí, že kladným hodnocením vyjadřují souhlas
s odpovědí, která nemusí být O.K. a tím pádem jsou za blbce? Tebe to annas neuráží a neponižuje? Je Ti toho tolik třeba? A čeho vlastně?
Považovala jsem Tě za určitou ikonu zdejší poradny a ochránkyni místní úrovně a etiky, ale čím dál méně k tomu je důvod. Nikdo nemůže vědět všechno a kdyby jsi se věnovala mluvnickým otázkám, které jsou Tvůj obor, bylo by to přínosem pro tuto poradnu.Ale máš stále nutkání vyjadřovat i v oblastech, ve kterých nemáš erudici a tvoji bodovači už vůbec!
Já už také nelezu nikam jinam než do kategorie „zvířat“. Nemám zapotřebí ani energii vyjadřovat se ke všemu, co tady někdo vyvrhne. Tvůj přístup a přístup tvých bodovačů je v podstatě kontraproduktivní.
Ani nevím, zda je to víc k smíchu nebo k pláči.

led

„Já už také nelezu nikam jinam než do kategorie "zvířat“. " s malým odskočením do iných kategórií, tým nemyslím len otázky, ale i odpovede a diskusie.

zjentek

a to je právě ta kategorie, do které bys vůbec lézt neměla ..ty jsi tady v odpovědích za cca 3léta přepsala tisíciletou historii chovu domácích zvířat, nevěří kdo nečetl

zjentek

doplňuji: to se týká bohemiky, logicky ..led tam dala vsuvku, tak jenom aby v tom tady bylo jasno, kdyby to náhodou četl také někdo z nezávislých uživatelů

led

Prepáčte, to som len jemne naznačila (tentoraz súhlasným textom) ako sa tu v niektorých diskusiách skresľovali a upravovali príspevky v diskusiách beez súhlasu a vedomia ich autorov.
Ak by ste pozreli do diskusií v priebehu minulého roku a začiatkom tohto roku, všimli by ste si tento „vtipný“ zásah do myslenia užívateľov

annas

„Jsou osoby, které k nám mluví, aniž bychom je poslouchali, jsou osoby, které nám ublíží, aniž by zanechali jizvy, ale jsou osoby, které se objeví v našem života a poznamenají nás na zbytek našeho žití.“ (Maurice Merleau-Ponty).

Jak tvrdil Dr.Axl – obskurní informace. To, cos napsala, vypovídá jen a jen o tobě, mě takovíto lidé nemohou urazit.
Dostávám body, nikoho o ně nežádám, jak bylo zvykem u Dr.. Rozhodnutí je na bodujících. Vaše parta dělá mrtvého brouka, i když bylo vloženo několik odkazů. Body prý bod nesleduje, tudíž neví, že pravidelně jí nadělovalo body 30 „falešných“ profilů, které si otevřel známý karatel morálky. Vůbec nevadí, že zneužil podobnosti nicků nic netušících uživatelů.. Co dodat?

Profily byly postupně deaktivované. Poslední včera. Podle toho, koho bodují, se dá snadno poznat původce. To považuješ za čestné, když známý uživatel používal od dubna asi 30 profilů? Současně má stále dva aktivní? Tento podvod nevadí? Toto bodování je čestné? Dokonce zneužil můj profil anas …

Jeden příklad z mnoha:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-hrajete-za-pc-hry

Co hrajete za PC hry?

Bohemica

www.Dobyvatel­nova.cz -znalostní on-line hra o ceny.:D

Bodů 21 – z toho jen 4 od běžných uživatelů, ostatní jsou dnes již deaktivované a zneužité profily a jeden duplicitní – stačí na ně u odpovědi kliknout.

Ied , anonym, boIak, 1654, 1564, skrz, lIInes, Teryle, Iahny, pizIicka, HIada, PIacebo, Iensen, anonym, aIise, anonym – poslední anonym je anas.

Většina falešných profily bez těch, které byly deaktivované

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-nekdo-jak-je-to-s-funkci-reditele-mff-v-karlovych-varech#discussion

vagra

Pro Bohemicu

Místo mentorování, bys měla začít z výukou četby.
Jen číst nestačí. Měla by ses naučit i chápat text.

  1. Annas přece netvrdí, že Piráti nejsou politická strana. Vidíš snad něco takového v její odpovědi? Já ne.
  2. Pokud chtějí někteří z těch studentů volit v Praze, nemůže jim v tom nikdo bránit.

V tom případě, ovšem musí požádat o voličský průkaz!

Jen jsem ti vysvětlil, co napsala Annas, nic víc.

Chápeš co jsem napsal?

Doporučuji, aby sis příště nenechala radit a uvažovala samostatně. Kdo ti dal právo hodnotit, jestli jsou její odpovědi prospěšné, když jsi evidentně nepochopila text její odpovědi?

Neodpustím si ale poznámku.
Je mi jasné, že ti je líto vyřazení tvého guru a nejvyššího rádce.
Ale běž to raději rozchodit. Neotravuj tady zbytečnými urážkami a hlavně pak svým hodnocením něčeho, co nechápeš.:)

Teď můžeš uvažovat sebekriticky o tom, kdo je tady za blbce…:)

Já v tom mám už dávno jasno. Tvůj spisek, mne v tom jen utvrdil.

Dovolím si tě citovat:…„Ani nevím, zda je to víc k smíchu nebo k pláči."
Dodávám, že já vím.
Nad tvým jedovatým výplodem, nelze jinak, než hořce zaplakat.:(

Howgh.

gagaga

bohemico, pisete :
Já už také nelezu nikam jinam než do kategorie „zvířat“. Nemám zapotřebí ani energii vyjadřovat se ke všemu, co tady někdo vyvrhne…

ja tady o zviratech ale nic nevidim .. :)

a co sem pletete bodovani ? prevzala jste stafetu za Dr . ? :)
Vam taky nikdo nevycita , ze se Vas Dr. boduje 25 falesniky za skoro kazdou odpoved ..to vam nevadi ??

vy zase vsechny jeho falesniky bodujete taky ..posle vam jeho " odpoved " a vy hned BOD ! :)
a neco budete psat o blbosti !
:)

tak mi sem zase neco napiste " o zviratkach " :)

a pro Dr. :
hlavne ze jste psal o barbakanovi, ze jeho vyrazi dvermi a vleze oknem :)

pro fcoopa :
hezke video :)

  • iv-

fcoop

  • iv- díky.. A! koukám,že je všechno jako dřív. Stejný nabubřelý kecy,stejné problémy – ve smyslu „ať třeba dostanu přes hubu,jen když se poperu“.

Hele – on a ti jeho loajální kamarádi a kamarádky se nikdy nezmění. Je to stejná krevní skupina.
Kdyby to bylo jen tak,že se vrací oknem.On vyleze odkudkoli. Doslova.

gagaga

:)
rovny rovneho si hleda…krivy kriveho ( krivou ) si hleda ( nasel )

  • iv-

anonym

A jen tak namátkou jeden Tvůj příspěvek do diskuze:
Avatar uživateleZlatý
annas
Ad bolak, ne. Moc neodpovídám. Chci zmizet z přední strany žebříčku, proto víc reaguji v diskuzi. Tam alespoň nedostanu body …
Z osobních důvodů mně smazání otázky s gratulací vadí.

annas

Ad Bohemica, vytržené z kontextu, manipulace s fakty…

Viz odkaz
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mazani-v-profilu#discussion

annas

Jednu dobu jsem odpovídala jen v diskuzi. Dokonce se někdo ptal, kam jsem odešla. Nebudu vyhledávat.

--

Bohemica
Otázka a výzva pro přátele z Moravy (nejpravděpodob­něji) ale nevylučuji ani ostatní občany !

Toto je moje poslední otázka ,končím tady,tak mi udělejte někdo radost ! Před mnoha lety jsem zaslechla v seriálu „Holky z městečka“ písničku,která mě velmi zaujala,ale pamatuji si jen melodii a první sloku.Na Youtube a nikde jinde se mi nepodařilo jí najít.Mnoho přátel jsem se ptala a nic…Nezná jí někdo: Co se mě na mojí ženě líbí,boty si propila,bosa chodí.Sukňu má v hospodě zastavenou,aj bože,aj bože,zle je se mnou,zle je se mnou! Všem vám děkuji,bylo to vskutku zajímavé :Dagmar P.S. babikamamika@sez­nam.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otazka-a-vyzva-pro-pratele-z-moravy-nejpravdepodobneji-ale-nevylucuji-ani-ostatni-obcany

led

Bohemica,
aj keď som nedala svoj bod annas za odpoveď, vaša kritika ma donútila zamyslieť sa… a dať ten bod!
Dôvod:
1 – Celý príspevok je napísaný tak, ako si aj zmienený klip vyžadoval. Neznalosť názvov a štruktúry politických strán zo strany autorky v príspevku nevidno. Skôr opis znalostí , či neznalostí študentov sú zarážajúco pravdivé a reálne. Vzhľadom na neznalosť politickej scény, študenti si na protest vyberajú strany odporujúce, či avantgardné súčasnej rozpornej politickej štruktúre.
2 – Nádherný text: „Tobě nevadí, že Ti dávají palce automaticky aniž by porozuměli otázce nebo odpovědi? Jim nevadí, že kladným hodnocením vyjadřují souhlas s odpovědí, která nemusí být O.K. a tím pádem jsou za blbce?
Odkiaľ viete o automatickom bezmyšlienkovom dávaní bodov? Z vlastnej praxe? Ale máte v jenom pravdu, túto automatiku bodovania naozaj pozorujem na českej i slovenskej stránke (mimochodom annas v nej nie je) – väčšinou ide o rovnaké nicky "bodovateľov“
Aká je definícia O.K. odpovede?, aby som náhodou nebola za blbca…

led

  • väčšinou ide o rovnaké nicky „bodovateľov“

doplňujem pre upresnenie

  • väčšinou ide o rovnaké nicky „bodovateľov“ v oboch mutáciách stránky teda okrem Dr.Axla, ktorý oficiálne na českej už nie je. Ale nechce sa mi veriť, že by sa po takej námahe, pomáhať iným, vzdal.

fcoop

Ano, já také sdílím postoj marci1 o inflaci quasidotazů s tématikou voleb.