Hufnágl

Mohla by se tady doučovat čeština online?

Kantory tady máme.

Nejlepší odpověď
aliendrone

LOL! Vadí ti snad „pojeb“ za mizernou gramatiku/písemný projev? Hele, já jsem zrovna z těch, kteří by měli držet hubu a šoupat nohama (v tomto směru), takže bych se měl zdržet komentáře, ale jsem aliendrone…

Takže – mně to nevadí, když mi quentos nebo annas OPRÁVNĚNĚ opraví hrubajznu, naopak to vítám. Jednak se ZDARMA (má nejoblíbeněčí nákupní cena) poučím a pokud jsou ještě tak laskaví a OPRAVÍ (o5 ZDARMA) to za mne, tak tím lépe. Vypadám pak jako o trochu menší kretén, než ve skutečnosti jsem. Samé výhody a za nic, no kua NEBER TO! ;) :D :D

Jiná věc jsou úpravy, které změní smysl odpovědi, to bych vřískal jak protrženej. Ještě tak zcenzurovat mé oblíbené prasárničky/spros­ťárničky, to udýchám, beru to v souladu s obecně dobrými mravy, kterými zrovna nejsem moc postižen. ;) :)

Se mi zdá, že ti chybí nějaký soupeř/meta, do kterého by ses mohl řádně zakousnout. Věř mi, existují mnohem LEPŠÍ cíle, které NUTNĚ potřebují pořádnou mixáž, šetři si sílu na ně. I tak tě asi převálcují, ale na druhou stranu je to KUA FRAJEŘINA pustit se do beznadějné přesily (i když dopadneš téměř jistě blbě). Můj názor. ;) :D :D

Další odpovědi
ivzez

Mohla., nezlobila bych se.
Je toho spousta, co jsem od školy stihla zapomenout. A přiznám se, že „nestíhám všechny změny pravopisu.

Češtinu jsem se naučila na základní škole, později už k základům moc nepřibylo. ZŠ/ZDŠ jsme absolvocvali (téměř)
všichni bez ohledu na kádrový posudek. Výjimkou byli jenom „propadlíci, kteří školu někdy ukončili v nižším ročníku
(nezískali ani základní vzdělání).

elkon

To jsi se měl naučit ve škole. Pokud na to nemáš, nepomůže ti ani poradna.

zjentek

Vždyť jsou to ODPOVĚDI! Aha? A co je nutný před odpovědí? No otázka ty truhlíku! A zakazuje snad nějakej zákon ptát se na češtinu? Nebo cokoli Z NÍ? Aha? Nebo něco jinýho ti to zakazuje? Třeba manželka? Bo pak nemůže vystát ty tvoje hlášky, který´s tady pochytil a ona ti kvůli toho VŮBEC NEROZUMÍ? Hele, mrkni do kategorie VĚDA a tam najdeš „rubriku“ jazyky. Tam můžeš začít s doučováním formou otázek, když budeš dostatečně mazaný. Prakticky NIC ti nebrání, jen… Starý bych souvislost mezi vědou a jazyky nevysvětloval… v nejhorším by si mohla přijít málo vylízaná.

Hufnágl

aliendrone
Ty si myslíš, že jsem tady sám, kterému se opravují čárky, mezery ve větách, hrubky…? Ono to je jak ve škole, v práci… špatný kádrový posudek, a už se to s tebou vleče. Jo, ty jako nohsled to máš dobrý.

aliendrone

Hufnágl>>> ROFL! Tak nohsled, jo? ;) :D :D
Klidně jsi mohl přitvrdit, po mně se to tak jako tak jen sklouzne. Jsem známý tím, že teflon v porovnání se mnou hadr. :)
Vhodnější by byl úplně jiný termín, protože za každou „nohsleďáckou“ aktivitu inkasuji od quentose 30 stříbrných. A také zlatých a množství jiných „ých“. Od annas prozměnu vyžaduji…, no to se snad ani nedá napsat (aby Kepler se zjentkem nezáviděli!), ale doufám, že ti tvá velká obrazotvornost napomůže. ;) :D :D

To víš, jsem ALIENDRONE, tudíž u mne NEHROZÍ, že bych nohsledil zadarmo. ZADARMO!?! :o :o :o
Tywoe, něco TAK absurdního si jen představit, inu klobouk dolů před takovou fantazií, xixixi! ;) :D :D

Ale vážně – pořád nechápu, CO je za problém, když někdo pro tebe něco udělá „jen tak“, zdarma, konkrétně opraví chyby v textu. Či pro někoho jiného. Sakra, já když něco takového chci (dosáhnout mé nejoblíbenější ceny), tak mne to stojí obvykle nemalé úsilí, počínaje všeobecně neurčitými výhrůžkami (ať si je dotyční přeberou) a konče přímou fyzickou hrozbou/zastra­šováním/inzul­tací. To se někdy i nadřu, než dostanu co mi PRÁVEM patří (pochopitelně všechno, znáš to – co je tvoje, to je moje, co je moje, do toho ti nic není)! ;) :)

Takže mi to PLS vysvětli podrobněji a srozumitelněji, kterak je špatné, že pro mě (tebe, kohokoliv) někdo něco udělá zdarma. (myslím ZDARMA a BEZ „podpůrných aktivit“ k tomu vedoucích z mé strany, prostě jen tak, „bez dalšího ZDARMA“) To víš, nerad bych udělal chybu. ;) :D :D

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Hufnágl>>> Muehehe, díky za vysvětlení. ;) :D :D

Hufnágl

není zač. 😁

Hufnágl

elkon
Jak jsem se to měl naučit ve škole, když mě ti komunisti nenechali dostudovat ZDŠ a hnali mně do Orenburgu svařovat trubky ropovodu Družba, ha?

led

Hufnágl, ak ste ako 16 ročný neukončil vyššie triedy ZDŠ, potom sa nijako nedivím vašej neznalosti českého jazyka. Zjavne vo vašom nedoštudovaní zohralo niečo iného než… (ďalej to už nechám na vás)

annas

Základní škola se nestuduje. Ale pochybuji, že byste nemohl kvůli tomu, co jste napsal, dokončit základní vzdělání. Problém byl se středoím a vysokoškolským vzděláním.

Že byste jako nezletilé dítě musel svařovat trubky v Orenburgu, když se zzde začalo v roce 1960. Ale nějak to nesedí s vaším věkem.

Ve vašich odpovědích jsou nesrovnalosti. Nedávno jste napsal, že jste ženatý 44 roků, v kolika letech jste se oženil?

Hufnágl

Asi nechápeš můj humor, ale to nevadí. I s tím se dá žít.

annas

Humor by měl vypadat jinak. Když si vymýšlíte, věty by měly dávat smysl, tedy nepsat jednou o koze totéž, co napíšete o voze.