MonkeyKing

Mohla by se Praha osamostatnit?

Bylo by reálné, aby Praha byla samostatný stát (řekněme s částí středočeského kraje)
Demograficky se jedná o zcela jiné prostředí v porovnání se zbytkem čr

Nejlepší odpověď
anonym

Mohla by. A třeba by tam zavedla i euro. To by byla dobrá divočina.

Další odpovědi
aliendrone

Ani náhodou – když pominu ostatní důvody, jeden je za každých okolností platný. A to je, že bychom se tu neuživili. Nejde o to, že neprodukujeme potraviny (ty by se daly zakoupit), ale o to, že v Praze je málo pracujících lidí. Tedy – v porovnání na počet bezcenných darmožroutů a příživníků, v tomto ohledu Praha MNOHONÁSOBNĚ převyšuje zbytek republiky.

ivzez

Podle mne to není reálné.

independent

Zbytku ČR by se ulevilo. :)

Drap

Ne, v současné době by to určitě reálné nebylo.