zjentek

Mohla by dámská obuv níže být použita naopak jako pánská? Názory prosím?

Myslím si, že by to šlo, ale… názory prosím?>>>https­://www.sporti­simo.cz/colum­bia/minx-shorty/208626/

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, klidně

Bez problémů, proč ne. Dobré by však bylo boty předem vyzkoušet. U některých výrobců jsou dámské boty konstruovány o něco užší, u některých ne. Jinak boty se svou konstrukcí a komfortem nijak neliší.

Další odpovědi
Pepa25

Raději ne

Mají jen malé velikosti, do sedmičky …

Tabea

Jako vůbec!

Působí to jako nabízený produkt pro dámy.

nyjono

Nevím

Teoreticky mohla, vzhledově. Ale protože je nabízena pouze do velikosti 41, tak s obtížemi.

A … odpověď klidně a bez problémů je hodně podobná.
Máodpověď by byla > ano, ale …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Pepa>>> Jo no, to semsišim až po otázce. (;