Avatar uživatele
dust8

Mohla by čistě teoreticky na ručně malovaném obrazu nějakou dobu zapáchat barva? Zasklením se to prakticky eliminuje?

Koupil jsem dnes dva větší kousky, ale když jsem přišel později do pokoje od jinud tak mě přišlo, že cejtím nějaký zápach. Mám tu jinak uklizeno a koš prázdný. Špinavé prádlo odnešeno. Může nějakou dobu trvat, než třeba barva vyčichne? Nemyslím si, že to jsou čerstvě namalované obrazy. Co když je to nekvalitní barva, která bude smrdět stále? Nejsou to žádné drahé kousky. Možná proto ta cena? Stály celkem málo, ale vypadají slušně. Přemýšlím o tom zasklení, ale mám akorát obavu, aby neklesla kvalita obrazů a neztratily se z nich ty malinké detaily přes to sklo. Pořídíl bych díky tipu Keplera to antireflexní sklo, ale jinak bych to někomu případně dal udělat. Sám bych to radši ani nezkoušel. ;D

Přes to sklo pak nebude nic cítit, že? Třeba to smrdí ten rám okolo? Nebo to nasálo pachy z toho obchodu kde se to třeba dlouho válelo?

Možná to časem prostě vyčichne. Občas se mi stane, že nově koupené věci zapáchají, ale časem to přejde. Především ty z gumy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1715 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek