Maxtripak

Mohla by být betta bojovnice v litrovém akvárku?

Odpovědi
marci1

I když se v prodává v takových menších akváriích: 1,25 a 1,80 l, nedoporučovala bych tak malé akvárium. Betta by ti dlouho nevydržela. ☹
http://rybicky­.wity.cz/vhod­ne-zarizeni-akvaria-pro-bojovnici-pestrou/

petr1389

Urcite ne, sice spousta lidi to ma v tech koulich a ruznejch mini krabickach ale to je blbost a trapeni pro tu rybu… Takove prijatelne minimum pro bojovnici je 5 litru… a samozrejme vhodne podminky (klidna voda, nevzduchovat, atd…)