Boy 13

Mohl mi letící vajgl od cigarety způsobit jizvu ?

Kdybych např. šel městem, a stál bych na zastávce, která je u činžovního domu a někdo by hodil z toho domu vajgl od cigarety a při tom pádu dolu by to ,,škrtlo" o moji pleť kolem očí, tak mohlo by to udělat jizvu ? Děkuji. PS: jednou se mi to toiž málem stalo.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne,

Další odpovědi
Mc Merkurion

???

Nassin

Nemohl.

elkon

Nepřeháněj to s tím strachem. Nebo ti také do tváře může narazit čmelák a udělá ti bouli.

Kelt

Trochu divné, ale spíš ne. Rukou nehodíš ten vajgl nějak moc prudce a určitě nepoletí dál než 10 m. Ale připomněl jsi mi situaci snad 50 let starou, kdy jsem stál na chodbičce vlaku a koukal z okna a někdo v předním vagoně vyhodil nedopalek cigarety. Při té rychlosti vlaku mě to cvrnklo do tváře, ale nic se nestalo.

iceT

Tvoje starosti bych chtěla mít…
Co budeš dělat za 20, 30 let, až se ti na té nejjemnější kůži kolem očí začnou dělat vrásky?

klapalfr

No jako já bych se nedivil tomu, kdyby to byla pravda. Sice tady spousta lidí říká, že to není pravda, ale náhody se dějí. Mně se stalo něco podobného, kdy mi odhozená sirka trefila obličej a měla jsem pod okem malou jizvičku, která se čas od času zanítila. Nakonec jsem mě jí zbavila až galvanická žehlička nuskin http://www.hackni-svuj-zivot.cz/recenze-produktu/nuskin-galvanicka-zehlicka-na-oblicej-recenze/ , na kterou jsem dostal doporučení přímo od dermatoložky. Ale je pravda, že náhoda to byla fakt velká… :) Ale to neznamená, že tobě by cigareta nemohla udělat jizvu. Přeci jenom ta teplota „v kotli“ je poměrně velká a ruku to v pohodě popálí. :) To každý kuřák ví. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Boy 13

A myslíte, že kdyby mi to letělo ten nedopalek žhavý přímo na kůžičku pod oko (prý je to nejjemnější kožní část těla) a hodil by to někdo z činžovního domu z okna a já bych pod ním stál dejme tomu 4 metry pod oknem ? Spálilo by mi to tu kůžičku pod okem ? Kdyby ten vajgl doletěl pod moje oko na kůžičku ? Děkuji.

Mc Merkurion

… to bys ale musel furt čumět do nebes, aby se trefil … jenže to je větší pravděpodobnost, že do něčeho vrazíš hubou …

Mr. Marek

Pokud se to nestalo, je to čistě hypotéza, tak se tím netrap.