Avatar uživatele
Boy 13

Mohl mi letící vajgl od cigarety způsobit jizvu ?

Kdybych např. šel městem, a stál bych na zastávce, která je u činžovního domu a někdo by hodil z toho domu vajgl od cigarety a při tom pádu dolu by to ,,škrtlo" o moji pleť kolem očí, tak mohlo by to udělat jizvu ? Děkuji. PS: jednou se mi to toiž málem stalo.

Zajímavá 0 před 1100 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ne,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

???

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nassin

Nemohl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nepřeháněj to s tím strachem. Nebo ti také do tváře může narazit čmelák a udělá ti bouli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Trochu divné, ale spíš ne. Rukou nehodíš ten vajgl nějak moc prudce a určitě nepoletí dál než 10 m. Ale připomněl jsi mi situaci snad 50 let starou, kdy jsem stál na chodbičce vlaku a koukal z okna a někdo v předním vagoně vyhodil nedopalek cigarety. Při té rychlosti vlaku mě to cvrnklo do tváře, ale nic se nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Tvoje starosti bych chtěla mít…
Co budeš dělat za 20, 30 let, až se ti na té nejjemnější kůži kolem očí začnou dělat vrásky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klapalfr

No jako já bych se nedivil tomu, kdyby to byla pravda. Sice tady spousta lidí říká, že to není pravda, ale náhody se dějí. Mně se stalo něco podobného, kdy mi odhozená sirka trefila obličej a měla jsem pod okem malou jizvičku, která se čas od času zanítila. Nakonec jsem mě jí zbavila až galvanická žehlička nuskin http://www.hackni-svuj-zivot.cz/recenze-produktu/nuskin-galvanicka-zehlicka-na-oblicej-recenze/ , na kterou jsem dostal doporučení přímo od dermatoložky. Ale je pravda, že náhoda to byla fakt velká… :) Ale to neznamená, že tobě by cigareta nemohla udělat jizvu. Přeci jenom ta teplota „v kotli“ je poměrně velká a ruku to v pohodě popálí. :) To každý kuřák ví. :)

Upravil/a: klapalfr

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Boy 13

A myslíte, že kdyby mi to letělo ten nedopalek žhavý přímo na kůžičku pod oko (prý je to nejjemnější kožní část těla) a hodil by to někdo z činžovního domu z okna a já bych pod ním stál dejme tomu 4 metry pod oknem ? Spálilo by mi to tu kůžičku pod okem ? Kdyby ten vajgl doletěl pod moje oko na kůžičku ? Děkuji.

před 1100 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to bys ale musel furt čumět do nebes, aby se trefil … jenže to je větší pravděpodobnost, že do něčeho vrazíš hubou …

před 1099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mr. Marek

Pokud se to nestalo, je to čistě hypotéza, tak se tím netrap.

před 1100 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek