FlAsh_7

Mohl bych vidět Vaše portfolio?

Mohl bych prosím vidět Vaše fotografické portfolio? (odkaz do komentářů)

Odpovědi
hapiky

Vzpomínám si, že když před léty kolegu vyzvala banka, aby předložil všechna svoje portfolia, tak se zamyslel a řekl: No dobře, já to potom spláchnu později.

Altair-AC

Nemohl bys

mzm

Tak já myslím, že jo. Minimálně to zveřejněné.

Funna

stačí si otevřít kohokoliv na FB…tam jich najdeš porfolií víc než dost…pokud jsi teda zavědavý na něčí felfie ksichty .-)

teď vážně…pokud tě zajímají profi fotky, stačí do google zadat „fotograf“ a najde ti to spousty stránek fotografů, kteří vvá nejlepší dílka mají zveřejněny na svých stránkách…protože kdo nějaké portfolio má, tak ho zveřejní…