icurusL

Mohl bych stát žalovat za nedostatek tištěných peněz?

Samozřejmě jen pokud bych takový obnos peněz měl.
Mám snad na to právo, když to jsou moje peníze, chci je mít ve fyzické formě.

Nejlepší odpověď
Edison

Zkus to. A zkus to dokázat. Pak dej vědět, pokud tě u Chocholouška pustěj ke compu.

Další odpovědi
dudu

Přestaň prosím vymýšlet blbosti a vezmi si prášek.

Drap

Obecně můžeš žalovat koho chceš a za co chceš. Musíš však počítat s tím, že rozsudek nemusí být podle tvých představ.

Pepa25

Žádný nedostatek nikdy nenastal ani se nedá předpokládat, že by někdy nastal. ČNB obměňuje poškozené peníze průběžně, takže má bezpochyby velké zásoby, které pouští do oběhu podle požadavků bank.

Hufnágl

Myslíš, že je v oběhu málo bankovek? Máš možnost si své miliardy vybrat z účtu a dát si je do strožoku.

CTTON

To si jen myslíš, že jde o tvoje peníze.

elkon

V Kateřinkách, nebo v Dobřanech mají jistě volno.