zjentek

Mohl bych si vypěstovat pálivé rajče?

Nejlepší odpověď
dudu

Určitě ano, ale chce to trpělivost. Já např. nemám dodnes jasno zda při křížení pampelišky a koniklece vznikne konipliška nebo pampiklec…

Chlapci, všechny vaše dosavadní připomínky, že jsem právě neobjevil Ameriku beru. Ovšem pokud přihlédnu k posledním vyjádřením profesorů genetiky, že téměř vše co před půl rokem učili svoje posluchače dnes již neplatí, pak nevím kam kráčíme a jak zní to správné názvosloví…

Další odpovědi
gecco

Jasně – a nejlíp genovou modifikací…
😉

zjentek

dudu- koní kližka?

gecco

Dudu – pampeklec, vyzkoušel to už Jiří Suchý…
😉