hapiky

Mohl bych si ponechat trosky rakety, které by spadly na můj pozemek?

Samozřejmě, pokud bych to přežil!
Pokud by to bylo nějaké UFO, tak bych měl asi problém?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud by to nebylo i s astronautem, tak proč ne? Jen by sis to musel dobře schovat. A pokud by to byl kousek z UFO, tak bych to draze prodal týpkům z Area 51.

Další odpovědi
led

Každú súčiastku z Vesmíru, aj kamienok by ste mali nahlásiť na „Vesmírnu políciu“ (názov neberte doslovne), prípadne stačí aj miestnu políciu. Nech sa starajú a vykazujú činnosť v prospech národa a pokroku, „POMÁHAT A CHRÁNIT“.
Nájdené súčiastky sa preverujú, z akého zariadenia pochádzajú, prípadne čo bolo dôvodom dopadu práve na váš pozemok. Možno práve ten ohorený kúsok odpadol z aliendronovej turbostoličky, keď prelietaval nad Zemou pri svojom hľadaní Keplera, ktorý mu pozeral do kozmickej spálne…

aliendrone

Popravdě ani nevím jaké právo se na to vztahuje. Nejspíš ale bude vycházet z námořního práva, možná kosmické? Jisté je jedno – pokud to bude bezcenné, tak si ten bordel budeš muset uklidit na své vlastní náklady. A pokud to bude mít nějakou cenu, jistě se někdo přihlásí. Ale s nějakým „nálezným“ bych moc nepočítal. :)

BACHA!! Ne vždy když ti „něco přistane na zahradě“ jde o vesmírnou věcičku. Může být, že Její Excelence led byla plně zaujata lákáním nešťastníků na blata a zapomněla, že má kotel s bublajícím lektvarem postavený na ohništi. Ten vzkypěl, přetekl a dostal se do kontaktu s otevřeným ohněm. Vrbětice by mohly vyprávět. Stačí ale nahodit kompletní atombordel, zavolat hasiče a jsi celkem v poho, jen asi 10 let ti tam nic neporoste, no.;) :D

To je ale jen LEPŠÍ možnost. Pokud jde o následky kuchyňské lučby arcimistra Keplera, tak si dej VELKÝ pozor! Bylo zaznamenáno, že při posledním výbuchu jeho mikrovlnky bylo okolí kontaminováno biologicky aktivním sajrajtem. Takže, jestli v takovém případě najdeš něco, co se hýbe, tak to ZABIJ! Neboj nic (žádná škoda), doposud žádný Keplerův homunkulus nebyl k jídlu, k práci či k jinému užitku. Naopak zpravidla napáchá velké škody. Tomu se snaž předejít třeba motorovou pilou (jistě znáš hru Doom nebo Quake). A opři se do toho POŘÁDNĚ, nepřestávej dokud definitivně nezdechne. Ten homunkulus myslím, ne Kepler, pokud přiletí i on sám. V jeho případě by totiž z nepochopitelného důvodu šlo o vraždu, nikoliv o hrdinský čin zasluhující vyznamenání (jakkoliv lze v takovém případě očekávat tisíce děkovných dopisů od zprzněných panen). ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

hapiky, tomu kozmickému desperádovi aliendronovi netreba veriť. Keby sa lepšie učil v tej ich škole, vedel by že Humunculus je v latinčine „človiečik“ a až XVI.storočí dostal nový význam vďaka Paracelsovým skúškam s mužským semenom a tak vytvoriť človiečika. A keď si prečítate, alebo vypočujete Goethovho Fausta ( Mefisto bol jedno z prevtelení aliendrona) aj tu sa dozviete o umelom človekovi a spoznáte Humuncula ako prototyp dnešnej umelo naklonovanej ovce Dolly.

zdroje:
https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Homunkul
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Dolly_(ovce)

aliendrone

led>>> No právě – a jak píši, prozatím ŽÁDNÝ Keplerův homunkulus nebyl dobrý ani k jídlu nebo k práci či čemukoliv jinému. Přirozeně příčina Keplerovy snahy o vytvoření homunkula je neznámá, to se musíte Vaše Excelence zeptat jeho. Ale vyjma té práce a jídla mě ten důvod nenapadá, k čemu by mu byl dobrý. Proto také pro jistotu píši i to „čehokoliv jiného“. ;) :)

led

Čo tak humunkulovi dať metlu a lopatku? Vyniesť smeti to nie, pretože by sa mohol vrátiť až o 3 dni.

hapiky

To je téma na sci-fi, škoda že nejsem spisovatel…

hapiky

Kepler: No, případný škvarek z kosmonauta bych rád odevzdal.