Vlosa_xD

Mohl bych se živit basketbalem?

Už 3měsíce hraju závodně basketbal, velice mne to baví a chodím skoro každý den (když nemám trénink) trénovat ven na koš… Kluci o mě mluví jako o velikém talentu, někteříto hrajou 6let a já už jsem lepší než oni. Myslíte že bych se basketem v budoucnu mohl živit????
Doplňuji:
Omlouvám se ale moc se tady ještě nebyznám a tam tu otázku jsem omylem uzamkl, děkuji za pochopení 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud tě někdo obsadí, tak jistě mohl

Další odpovědi
bolak

Když budeš hodně vynikat a všimne si tě nějakej americkej agent…

Basketbal u nás moc nefrčí, v ČR je na prvním místě fotbal kde máme hned za rohem bundesligu, kde se vydělávaj velký prachy a pak hokej, kde jsme chovnou stanicí a levnou pracovní silou pro NHL. V poslední době prorážíme též jako tenisová líheň. Ostatní sporty se tu berou spíš jako koníček. Neříkám že se tím nedá uživit, v NBL tě o hladu určitě nenechají, ale v těch třech již zmiňovaných sportech se plat pohybuje řádově úplně někde jinde. Ale v basketu bude určitě zase mnohem menší konkurence a mnohem větší šance na vyniknutí.

Z čistě racionálního hlediska je ale asi nejlepší volbou fotbal, protože třeba když si vykloubíš zápěstí, tak hokej, tenis, basket, házená, volejbal..atd., to všechno padá, ale fotbal můžeš hrát i s lehčím zraněním ruky, protože tam se rukama hrát nesmí (pokud nejsi brankář), u 95% ostatních sportů používáš krom nohou i ruce, takže tam si zranění nesmíš dovolit a vyřadí tě z provozu třeba i maličkost.

JájsemRaibek

Nedávno jsi otázku vložil a ihned uzamkl, nečekal jsi na další odpovědi a dnes zakládáš novou? Neodpovím ti a to ikdybych věděl, mohl jsi počkat než uzamknout minulou totožnou otázku.