Mohl bych požádat o vysvětlení slova ofiko? mýslím,že to souvisí s něčím ve vztahu.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je jedno s čím to souvisí, je to vlastně něco oficielního. Je to zkratka-hovorový výraz.

Další odpovědi
Děda Louda

Office – kancelář, úřad…z toho ofiko – úřední, oficiální, též schválený, povolený…
Slangový výraz pro něco úředně, případně zákonně povoleného, schváleného…pros­tě OK.

-jp-

Ofiko = OFIciální KOmpromitující materiál, zdomácnělo ve státní správě a politice. Způsob, jak poškodit druhou stranu.