Avatar uživatele
JájsemRaibek

Mohl bych emigrovat z ČR do některé africké země – tedy obráceně než putují emigranti?

Že chystají stížit šanci na opuštění Afriky z důvodu velkého přílivu uprchlíků chápu, ale je možné, že bych měl, či neměl problémy, pokud bych chtěl uprchnout do některé z afrických zemí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10, gagaga, Agneta, gecco, zzzlatokopka před 3262 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Za Krejčířem? 🙂

Pokud není vydán nějaký zákaz, což nevím o něm, tak můžeš. Některé státy (v africe asi všechny) s náma mají vízový styk, tak musíš žádat o vízum.
Doplňuji:
Pokud bys jel tou jejch pašeráckou lodí, tak by s tebou nakrmili žraloky:-) Jsem si jistá, že bys tam o azyl nestihl požádat.

Upravil/a: zzzlatokopka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Klidně můžeš. Začni balit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

Důležité pro tebe bude vědět, že když jde v Africe běloch po ulici, tak na něho plivají – ti pánové, co sedí celý den opření o zeď – mají se dobře, pracovat nemusí – to dělají jejich ženy, aby mohly jejich rodiny přežít. Před pár týdny jsem viděla na letišti (v zahraničí) u pasové kontroly černocha z nejvyšší sociální vrstvy (z Afriky) opravdu milionáře, který celou dobu jen stál a nehnul prstem – a jeho žena byla zodpovědná za jejich čtyři zavazadla, která musela nosit, nebo přemísťovat (ve frontě) – a byly to kufry a tažky bez koleček :D
Doplňuji:
Oba byli kolem padesátky:D

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Se získáním víza by určitě nebyly problémy.
Po nedávné návštěvě městečka Sal Rei na ostrově Boa Vista jsem ráda,že žiju v ČR.Stojí za to vidět jinou kulturu,ale raději rychle domů…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Pravděpodobně bys problém získat vízum a trvalý pobyt neměl – ale napadá tě nějaký rozumný dovod – proč??
😉
Vzpomínám si na jeden vtip z doby nedávno minulé…

  • Co byste udělal, kdyby se otevřely hranice na ČSSR západ?
  • Vylezl bych na strom, aby mne migranti neušlapali.
  • A co byste udělal, kdyby se otevřely hranice ČSSR na východ?
  • Taky vylezl na strom – abych viděl toho vo*a, kterej tam půjde.

___
BTW – tenhle ze ´současnosti´ se mi taky líbí:
Nový prezidentský kandidát Vladimir Putin slíbil napravit chyby učiněné vládou premiéra Putina, která zdědila binec vytvořený bývalým prezidentem Putinem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování