Eishabeth

Mohl by vstup ČR do eurozóny znamenat průlom v oblasti používání elektronických peněz v tuzemsku?

Mohl by vstup ČR do eurozóny a přechod na společnou měnu euro znamenat průlom v oblasti používání elektronických peněz v tuzemsku ?

Nejlepší odpověď
gecco

Proč??
😉
Rozepiš důvody pro a proti – jinak ten domácí úkol nevymyslíš…

Další odpovědi
pusinka50

To víš, že jo. Všechno zboží se automaticky zdraží

lexx

doufám že se toho nedožiju…bude to poslední zoufalý pokud oddlužit beznadějně předluženou republiku a sebrat lidem těch pár nastřádaných kaček úspor na vlastní funus, vzpomenete…

Pepa25

Spíše ne. Legislativa je v rámci EU harmonizovaná a vydavatelé elektronických peněz jsou spíše lokální firmy.