ptáč

Mohl by už umřít, když nic nového nepřináší?

Třeba zanícený soudruh, plevel, nebo důležitý koukol?

Nejlepší odpověď
Drap

Kdo posoudí, že nic nepřináší ? Ty ?. I každý plevel má své místo a něco přináší.

Další odpovědi
klumprt

Každý by mohl umřít. Stačí kapička smůly. Špatně se rozhlídnout, potkat na dálnici v protisměru zfetované hovado, pozřít něco kontaminovaného nakaženým imigrantem, dostat raka,… O nikom se nedá říci, že nemůže umřít, ani o tak důležité a nenahraditelné osobě, jako je prezident :) Z toho plyne, že každý může umřít. Tedy i soudruh nebo koukol.

střevo

to by moch

ptáč

Nepotřebuji se zbavit člověka, aby nějak špatně šlápl na ulici, to by nebylo spravedlivé. Ale tak, že je nevýživný, sám skoná s pomocí svých schopností, svých řečí.