Mohl by si to „někdo“ vysvětlit jako slabost?

Co si myslíte o postoji B. Obamy k plánované stavbě mešity,která by měla stát nedaleko od místa,kde stála Dvojčata?

Nejlepší odpověď
tomash

Postoj Baracka Obamy určitě není slabost, spíš další z hřebíčků do jeho politické rakve. Bez ohledu na to, co si myslím já.

Další odpovědi
anonym

politická příručka označuje termíny „odvážný krok“ a „politická sebevražda“ … jako synonyma

a když jako americký prezident, nejste dostatečně důrazný v prosazování amerického patriotismu a v nepokrytém přirozeném pohdrání jinými kulturami, … pak je to s vámi opravdu zlé. Pro tento specifický případ si příručka vyhradila celou stránku natřenou na nejčernější černo.

// jakkoliv hodnotím obamův krok jako odvážný a jdoucí proti předsudkům a zaslepenému lynčování odlišných kultur … „příručka“ hovoří jasně.

iceT

Po precteni clanku nevim co si mam myslet.Vzdyt je to postavene na hlavu.Nebo si treba mysli,ze kdyz tam budou mit mesitu,ze se jim dalsi teriristicky utok vyhne nebo co.
To by si v Japonsku mohli treba vystavit tu atomovku,co znicila Hirosimu a Nagasaki,asi by to vyslo nastejno.
Nebo by jsme u nas mohli mit priste romskeho prezidenta.

led

Obama musel myslieť aj na množstvo voličov rôznych cirkví – sloboda vierovyznania je v Ústave USA. Zdôvodnil to práve týmto postojom. Do rozhodnutia stavebného úradu NYC nechcel zasahovať.
toto je jeho oficiálne zdôvodnenie

BIGFOOT

všechno je to jinak. obama je muslim a pochází z muslimské rodiny.je to úplně jiný člověk než za jakého se vydává.BIGFOOT

Zdroj: politické znalosti