Mohl by si člověk při rychlejším pohledu za sebe omylem zlomit vaz?

Nejlepší odpověď
Kepler

To asi ne, na to je třeba mnohem větší síla. Vlastními svaly si obvykle tělo nepoškodíme, to by to Stvořitel pěkně zbabral.

Další odpovědi
autacek

Určitě. Říká se tomu přírodní výběr.

zjentek

Moh by si urazit palici o překážku před sebou, když kouká dozadu.

Keplere, když se rozběhnu a skočím někam do prázdna, nebo do vřelejch povidel, či kam, tak se nejspíš trošku poškodím, takže ten tvůj stvořitel to zbabral i tak!

hapiky

Spletl se a zlomil si vaz. To zní zajímavě.