ptáč

Mohl by se člověk pojmenovat číslem?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud myslíš místo jména číslo, tak už jsi tak pojmenováný- rodným číslem! Dnes se nikdo neptá(na úřadě) jak se jmenuješ, ale chce tvoje RČ. V době minulé to měli i vytetované na paži!

Další odpovědi
zjentek

na webu jsem našel Jolana 2.600, Nikollet 2.900, Delia 9.900, Adžika 700…
..mně by se to taky líbilo, třeba Franta 100– určitě by se to normálně chytlo ;q

Elk

Mohl, pokud to budou římské číslice – například XILID, DICIL VILIC DVILXI atd.

gecco

Jistě – proč ne???
😉
Já myslím, že je úplně jedno, jestli se někdo jmenuje Jenda Novák a nebo Jedna Novák…
A – koneckonců – Čtvrtníček, Čvrtečka, Čtrnáctý…
😉

lexx

v koncentračním lágru byly čísla, nikoliv lidé, není o co stát

klumprt

Ne, jméno, které člověku v ČR dají, by mělo být už používané. Třeba Armando, těch je u nás 32. Je to možná někde v zákoně o matrikách.

štamgast

Ne.