Mohl by se Čech uživit v zahraničí a po světě tak, že by vyučoval češtinu, či mimo ČR nikoho čeština nezajímá?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, má dcera žijící ve Francii 12 let učí menší okruh Francouzů česky a velký okruh Britů francouzsky a naopak. Všechny jazyky zvládá výtečně. Vyučuje hlavně hromadně na objednávku firem. Zpočátku to zkoušela individuálně přes internet.

Další odpovědi
dubraro

Mohl, ale zájem nebude velký, bude mít problém sehnat studenty.