dmatejek777

Mohl by Roman Kreuziger vyhrát Tour De France? Proč se říká, že kreje záda Albertu Contadorovi? Jak to funguje?

Nejlepší odpověď
www

Stejně jako např. v F1 se i zde využívá regulí kolektivní stáje. Tedy ten nejlepší (podle vedení) je často povinně podporován slabšími, poněvadž na tom stáj více vydělává díky umístění.
Přesněji se můžeš dozvědět od aktérů, víc totiž nevím a net není zase až tak v podobných věcech spolehlivý.
Názor

Další odpovědi
SalaLu

No jde oto že roman celý nebo aspon třičtvrtě závodu jede předním a rozráží vítr (ono se to nezdá ale velice to pomáhá) a také i duševně se mu jede líp (albertovi).A pak posledních 500metrů ho vypustí a ten čerstvý si jede s mnoha silami pro vítězství nebo aspon dobré umístění.