zjentek

Mohl by mně sem každý vypsat všechny existující moderní taneční styly, které zná?

Hledám videa, je jich plný YT kanál. Je tam cvičitelka, tanečnice, nebo nevím, jak ji nazvat a jedná se o soutěžní tanec. Tancuje se v tělocvičně, soutěžících či tanečníků je tam fakt mnoho, posedávají pokukují, sem tam něco také předvedou, ale prim hraje zmiňovaná Asiatka. Mladá holčina dobrá v tomto tanci, fůra vrstevníků okolo, každý předvede něco a i děti, které sledují, učí se a taky předvedou svůj um. Hlavní postava je v tom, co dělá, fakt dobrá. Vlastně nevím, zda jde ještě o tanec, nebo už o sport. No řekl bych že jde o tanec se sportovními prvky, než o sport s tanečními prvky, ale je v tom gymnastika či spíše nějaké neobvyklé kreace, fyzicky náročné, která asi nedá jen tak každý bez náročného tréninku. Tancuje se při moderní hudbě. Je to divné, že nemám jediné klíčové slovo, ale prostě nemám… nemůžu dohledat. Přitom před několika lety jsem na video narazil a na kanále byla podobných videí fůra, jen s naší hrdinkou, očividně v tomto tanci vynikající před ostatními, jich tam bylo mraky. Videa nejsou přímo ze soutěže, kde by se hodnotilo. Spíše skupiny tanečníků v tělocvičně, určitě asijského původu a sportovně laděný tanec, vynikající pohybově náročnými prvky a nevím, zda je nazvat gymnastickými, abych tady nedostal linky na gymnastiku. Tak nevím, jsem dost v pasti…

No to mě podrž… nikdo nezná ani jeden? (;

Odpovědi
RyuzakiKate

Contemporary? Vychází z baletu, jen je uvolněnější a víc toho dovoluje. Jedno z mých oblíbených třeba toto: https://youtu­.be/mxKa0KEhpTc