zjentek

Mohl by mně někdo vysvětlit, PROČ se Emma Stone zasnoubila?

Tak pěkný život měla… Tak pěkný život!

Odpovědi
aliendrone

Jasně že mohu. Položil sis otázku: „Nešla Emmička v poslední době k očnímu?“
A teď (s kontaktními čočkami) zjistila, že ty báječně hebké a dlouhé vlásky máš po celém těle (u rasy Wookie pochopitelné) a tak je v tu ránu po lásce, no. Nevíš, že některé baby jsou na chlupáče a jiné na vyholence? ;) :D :D

Lotr2008

Ty jsi trol a já jsem elf!

anonym

… její velké štěstí je, že své obdivovatele nezná a nikdy jejich mindráčky z toho co v životě dělá a nedělá nebude řešit. Jinak by se z toho musela zbláznit 🙂

zjentek

Ad alien: A právě k účelu, aby dopředu bylo zcela jasno, slouží v profilech komunitních webů a IM kanálů nepostradatelná kolonka: Pohlaví- částečně vyholené, atd. (;