zjentek

Mohl by mně někdo vysvětlit, co v pracovní době dělají?

Jestli by si někdo nemohl pustit to video a vysvětlit mně, o jakou státem placenou činnost se jedná.

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/476005-tesne-a-prilis-kratke-kritizuji-v-libanonu-uniformy-policistek.html

Protože já společnosti tak nějak všeobecně nerozumím, ať už jde o jakoukoli „globalizovanou“ zemi a jako takový nechápu souvislosti… bych jim strhl z platu minimálně tu minutu, po kterou je to video točený… ale třeba jsem jenom obyčejný ch*j a všechno je jinak.. poraďte. (Jestli dostanu stovku na hodinu za mrkání a prohrabování si vlasů a dělat xichty na slušný řidiče a tvářit se drsně a příložitostně být drzý, tak tuhle práci beru, i když ze zbytečný práce mám jinak trauma!)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… zklidňují provoz: každej zpomalí, aby si je mohl prohlédnout, a o to jde …

Další odpovědi
autacek

Koukají, stejně jako mnoho pomahačů a chráničů u nás. Krom toho inhalují čerstvý vzdoušek a vzadu v kapse mají v pohotovosti mobil, kdyby byly odvolány k jinému případu.

Ovšem nejvíce alarmující mě přišla ta německá vlajka vystrčená z okna jednoho kolem projíždějícího vozu. Myslím, že to hovoří za vše.

Pozoruhodné též je, že tady asi nemusí být ženy zabaleny od hlavy až k patě v černém pytli, tak že kdo ví, jak to s těmi náboženskými požadavky tedy bude.

Edison

Myslíte, že křesťani jsou jiní? Zkuste se jít podívat do baziliky sv. Petra ve Vatikánu v kraťasech!!! Zkuste přijít do lepšího evropského hotelu s nezakrytým trupem (a nikdo se nebude ptát, jestli nejdete zrovna z pláže)!! Taky máme svá pravidla odívání. Chápete?

dubraro

Pomáhají a chrání.

autacek

Jestli pane Edisone nepoznáte rozdíl v celoživotní ponižování žen nucených život venku strávit v černém pytli a svět sledovat přes úzkou škvírku, oproti požadavku na smeknutí pokrývky hlavy mužů při vstupu do kostela, nebo v užívání plavek v místech, jako je voda a pláž, kdy na úřední jednání si obléknete něco slušnějšího, tak je mi váš upřímně líto. To, že jim to přijde normální ještě neznamená, že to normální je. Nicméně, je mi to u zadale, pokud s tím nepolezou sem k nám.