orwell

Mohl by mít typ stravy vliv na kvalitu otázek a odpovědí zde?

https://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/clanek/lekar-cely-mesic-konzumoval-jen-prumyslove-zpracovane-potraviny-vysledek-je-desivy-40360610

Nejlepší odpověď
Malvína

Ani bych se nedivila. Když někdo jí jen kraviny, nic výživného a hodnotného, mozek nemůže dávat dobrý výkon. Tělo je oslabené, nemá potřebné živiny, jede na “zálohu”.

Další odpovědi
Ametyst

🙂 Nejspíš ano. Článek je takový “ oči otvírající”. Přitom je jasné, že to, co snime, se trávicím traktem dostává do krevního oběhu. Někdo tam může mít hodně balastu. Jako mají léky vedlejší účinky , stejně tak i průmyslová otravina má vedlejší účinky.

Kepler

O tom se neodvažuji polemizovat. ale ten odkaz..👀 ? Do zmražených hranolků, chleba a cereálií se dávají emulgátory, stabilizátory, zvlhčovadla, konzervační látky, plnidla, příchutě apod. ? Myslím, že všichni tady jíme v podstatě stejnou stravu a přesto se zde nacházejí jak uživatelé mdlého rozumu, tak ti bystřejší. Zakopaný čokl bude asi v něčem jiném. Zase jedna poplašná zpráva bez odkazu na zdroj… Mám nápad: budu tvrdit, že Mars není mrtvá planeta a civilizace přežívá hluboko pod povrchem, protože jedině tam je voda a teploučko 😊. A hned budu mít milóny lajků. Svatá prostato…

elkon

Další bludy z dezinformačního webu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Elkon: Když se to hodí, tak je to „dezinformační web“, a jindy z něj cituje každý, protože je snadno dostupný, populární a česky psaný. 🙂 Co je dezinformačního na uvedených jménech lékařů a pokusu s odpadkovou průmyslovou stravou?

Ametyst

Keplere, a to ještě nevíš, kdy jíš rekonstituované maso. Ke kvalitě masa třeba zde link: https://www.vi­talia.cz/clan­ky/maso-plne-vody-kdo-me-osidil/ Že jíme všichni zhruba totéž není vůbec tak. Jako by všichni chodili do práce ve velkoměstě, nevařili ze surovin, nečetli složení na obalech a chutnalo jim totéž.