KatkatkaW

Mohl by mi tu někdo, prosím, zkontrolovat text ve francouzštině?

Jde o překlad prezentace o Šumavě, který už tak jako tak budu odesílat po termínu… Musím ho ale odeslat rovnou učiteli ruštiny, který si celý tenhle projekt vymyslel, ne své francouzštinářce na kontrolu. Prosím proto někoho pokročilejšího, aby mi to překontroloval.
Doplňuji:
hudbicka: napsala jsem do zpráv, ale asi nejste online…

Nebo by se našel ještě někdo? Prosím, dost to spěchá… Poslala bych to třeba na mail, původní český text i to přeložené

Odpovědi
hudbicka

Ano já vám to překontroluji